Перед Новим роком два десятки жителів Житомирщини можуть залишитися без водійських прав та 10 тисяч гривень | Times ZT

Перед Новим роком два десятки жителів Житомирщини можуть залишитися без водійських прав та 10 тисяч гривень

На Житомирщині 22 водії можуть залишитися без водійських прав та отримати мінімум 10 тисяч гривень штрафу за керування у нетверезому стані. Саме таку кількість порушників зафіксували патрульні поліцейські під час чергування 17 та 18 листопада на дорогах області.

За інформацією житомирських патрульних, за фактами правопорушень склали 22 протоколи. Проте остаточне рішення щодо відповідальності встановить суд.

«Протоколи складені за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від 10 тис. грн (600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) та позбавлення права керування транспортними засобами на один рік», – пояснив речник патрульної поліції Житомира Ігор Іванюк.

Але провину водіїв, які, за інформацією поліції, перебували за кермом у стані алкогольного або іншого сп’яніння, мають встановити рішенням суду.

Будьте першим, хто прокоментував "Перед Новим роком два десятки жителів Житомирщини можуть залишитися без водійських прав та 10 тисяч гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*