«Успішне майбутнє залежить від кожного з нас», – Юрій Дерев’янко зустрівся з житомирянами, щоб вирішити долю України ПР

Минулого тижня в Житомирі кандидат на посаду Президента України народний депутат Юрій Дерев’янко зустрівся з мешканцями міста та області, щоб розповісти про своє бачення майбутнього України, почути про проблеми та відповісти на безліч питань, які турбують небайдужих громадян України.

Майбутнє України та її сьогодення залежить від кожного її громадянина. Змінювати країну та життя в ній на краще, чи залишити все, як є – рішення, яке має прийняти для себе кожен з нас.  

«Якщо ми з вами хочемо реально щось змінити, це тільки від нас залежить. Я не вірю жодному з тих олігархів, які приходять до влади чи ставлять свою людину, – звернувся до присутніх Юрій Дерев’янко. – Коли ми говоримо сьогодні про майбутні вибори, про існуючу систему, про те, що ми маємо в країні, я б охарактеризував цю систему як олігархічну, бюрократичну, кримінальну, навіть бандитську, яка, на превеликий жаль, за останні чотири роки дуже сильно утвердилась, якій президент Порошенко, як гарант олігархічного устрою, надав максимальну підтримку і з якою жодна державна інституція сьогодні не те що не бореться, а просякнута повністю. Я категорично проти того, щоб цю систему зберігати, я категорично проти, щоб цю систему реформувати. Я за те, щоб її дуже швидко змінити».

На думку Юрія Дерев’янко, майбутнє України має опиратися на сильну економіку. Економіка ж, в свою чергу, зростатиме після суттєвого зниження податкового навантаження, побудові надійного конкурентного ринку, рівного доступу до природних ресурсів, легалізації усіх видів діяльності, залучення інвестицій та створення нових робочих місць.

«Коли я говорю про вільний конкурентний ринок, то я фактично зараз говорю про тарифи, електроенергію, про газ, про комунальні послуги, – пояснює кандидат у Президенти, – Але не просто “давайте ми візьмемо та понизимо втричі або вдвічі”. Ми їх гарантовано понизимо в рази, але не тому, що це хтось вирішив. Ми будемо їх понижати тому, що створимо такі умови, які абсолютно точно призведуть до їхнього зниження».

На зустрічі обговорювались безліч питань – про зміни в законодавстві, про армію та боєздатність країни, про Донбас та Крим, про суди та поліцію, про освіту та медицину і ще багато іншого, що безпосередньо стосується не лише країни в цілому, але й кожного особисто. Тому зустріч була досить інтерактивною, Юрію Дерев’янко довелось відповісти на безліч питань, і після так званої «офіційної частини» житомиряни ще тривалий час спілкувались з кандидатом особисто та гуртом.

Довідково: Юрій Дерев’янко – один з лідерів партії «Рух нових сил», народний депутат України VII та VIII скликань, позафракційний, член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції. Народним депутатом обирався двічі у 2012 та 2014 році по 87 округу Івано-Франківщини. Одружений, виховує доньку та трьох синів. Старшій дочці 13 років, найменшому сину – 6 місяців.

Будьте першим, хто прокоментував "«Успішне майбутнє залежить від кожного з нас», – Юрій Дерев’янко зустрівся з житомирянами, щоб вирішити долю України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*