«22.02.22 ми повернемо бокс Україні — тренерам, боксерам та його фанатам» — ексклюзивне інтерв’ю з Кирилом Шевченком (ВІДЕО)

22 лютого в приміщенні Міністерства молоді та спорту відбудеться звітно-виборча конференція Федерації боксу України. Під час цієї конференції має бути обраний законний та легітимний Президент ФБУ.

Про це у своєму відеоінтерв’ю заявив Кирило Шевченко, керівник  Київської міської організації ФБУ з 2009 року, голова ініціативної групи «Український бокс. Перезавантаження».

17 грудня в Києві керівництво ФБУ провело “свою” звітно-виборчу конференцію, на якій з 25 регіональних федерацій були присутні лише представники 12. Таким чином конференція відбулася за відсутності кворуму, а отже має бути визнаною нелегітимною. Боксерська спільнота України заявила, що керівництво Федерації фактично підробило результати виборів, а конфлікт в самій організації  вже давно вийшов за рамки внутрішнього. 

Керівництво ФБУ не йде на відкрите обговорення ситуації, ігнорує усі звернення та навіть залякує незгодних.

Володимир Продивус – екс керівник ФБУ розколює Федерацію заради власних шкурних інтересів

Тож процес, розпочатий Президентом Федерації боксу Києва Кирилом Шевченком, який має на меті запустити позитивні зміни на краще в українському боксі, йде до свого фіналу, який має завершитися 22 лютого. Представники 14 регіональних федерацій, чиї спортсмени принесли Україні 80% медалей та перемог, вже підтвердили свою присутність на звітно-виборчій конференції, а отже зібрання отримає статус легитимного. 

22 лютого буде обраний новий Президент ФБУ та розроблений новий напрямок спільної роботи регіональних федерацій, що дозволить повернути довіру до українського боксу і спортсменів, і тренерів, а також поверне повагу закордонних організацій до України.

Призер Олімпійський ігор в Лондоні-2012 та володар пояса WBO International Денис Берінчик подякував кандидату в президенти ФБУ Кирилу Шевченку за багаторічну підтримку боксу та закликав регіональні федерації віддати свій голос за Кирила Валерійовича. 

«Якщо би я так керував і таке робив, я би сам подав у відставку» — Дмитро Сосновський про керівництво Федерації боксу України

Кирило Шевченко: останні роки у ФБУ панує розруха, диктатура та суддівське свавілля

12 регіональних федерацій не визнали вибори президента ФБУ (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "«22.02.22 ми повернемо бокс Україні — тренерам, боксерам та його фанатам» — ексклюзивне інтерв’ю з Кирилом Шевченком (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*