37 млн гривень готівкою у валізах намагалися провезти в Україну п`ятеро “туристів”: цілі встановлює СБУ

СБУ викрила ділків, які у валізах намагалися завезти в Україну готівку на 37 млн грн. За попередніми даними, вказані гроші були викрадені з тимчасово окупованих територій України. Відповідно до схеми зловмисників спочатку вкрадені кошти вивозили до однієї з країн Близького Сходу, а потім через європейські країни до митного кордону нашої держави.

Наразі Служба безпеки заблокувала транснаціональний канал незаконного ввезення. Під час спроби провезти 37 млн гривень до Чернівецької області через пункт пропуску «Порубне» затримали п`ятьох “туристів”. При цьому частину готівки ділки заховали у валізи, а частину – примотали собі до тіла. Пересувалися зловмисники звичайним рейсовим автобусом.

Нині за матеріалами СБУ на вилучені кошти накладено арешт. Вивчається версія, що незаконно ввезені гроші могли призначатися для фінансування російської агентури в Україні. Окрім того, у співпраці з Державною службою фінансового моніторингу України відстежуються всі маршрути нелегального каналу та причетні до цього особи. Частину коштів, які були вилучені у «транзитній» країні ЄС раніше, зараз заблоковано. Вирішується питання щодо їх стягнення на користь України.

Нагадаємо також, що СБУ ліквідувала мережу підпільних казино, яка діяла діяла у Києві, Житомирі та Херсоні та спонсорувала окупантів.

Будьте першим, хто прокоментував "37 млн гривень готівкою у валізах намагалися провезти в Україну п`ятеро “туристів”: цілі встановлює СБУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*