Група ділків організувала у Житомирі бізнес з виробництва контрафактних підакцизних товарів

Тіньовий бізнес з виробництва електронних цигарок, кальянного тютюну та рідин для вейпів організували на Житомирщині декілька “підприємців”. Щомісяця такий “бізнес” приносив ділкам до 5 мільйонів гривень. а «функціонував» він щонайменше близько року. 

Наразі правоохоронцями встановлено, що рік тому організатори вигідної афери закупили сировину, інгредієнти та пакувальні матеріали для подальшого виробництва підакцизних товарів, а от відповідні ліцензії для провадження такого виду діяльності не оформили. Увесь процес відбувався в орендованих у середмісті Житомира приміщеннях, адаптованих під цехи та склади з порушенням усіх технологічних та санітарних норм. Реалізовувалась же вироблена продукція задля відсутності зайвих питань через онлайн-майданчики у мережі Інтернет.

9 березня у місцях розташування нелегальних цехів, складів та проживання причетних до незаконної діяльності осіб правоохоронці провели санкціоновані обшуки.

В результаті з вказаних приміщень було вилучено обладнання, компоненти та готову продукцію загальною вартістю близько 30 млн гривень, комп’ютерну техніку, банківські документи, чорнову бухгалтерію, печатки, мобільні термінали, готівку майже 2,5 млн гривень, понад 57 тисяч доларів США та 4,6 тисячі євро.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини протиправної діяльності та причетних до неї осіб.

Нагадаємо також, що на Житомирщині заблокували загальнонаціональний канал реалізації контрафактних цигарок із мільйонними прибутками.

Будьте першим, хто прокоментував "Група ділків організувала у Житомирі бізнес з виробництва контрафактних підакцизних товарів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*