Шевченко, редиска «Азовсталь» та відключення світла: найсмішніші меми тижня

Тиждень видався насиченим не лише на події, а і на меми. Українці часто жартують в найважчих ситуаціях, а завдяки чудовій фантазії створюють чимало фотожаб. Цього разу ми зібрали меми про Тараса Шевченка, недомаркетинг по-українські та відсутність світла через русню.

День народження Шевченка

Щорічно 9 березня Україна та світ святкують день народження Тараса Григоровича Шевченка – поета, прозаїка, мислителя, живописця, громадського діяча та дуже важливої постаті для нашої країни. З цього приводу в мережі з’явилося чимало фотожаб.

Заробіток на війні

Горе-маркетинг почали застосовувати українські підприємці. Тепер сосиски називають «Патрон», насіння редиски – «Азовсталь», а чайний гриб – «Буча». Такі недоречні назви викликали в українців неабияке обурення. Хочемо показати ці сюрреалістичні товари. 

Україна без світла

Уночі, 9 березня, росіяни вчергове вдарили ракетами по критичній інфраструктурі України. Через це декілька днів по країні застосовували відключення світла за графіком. Втім, наші енергетики швидко відновили всі пошкодження, а в мережі створили нові меми про відсутність світла.

Нагадаємо, як українці тролять 8 березня: найсмішніші меми минулого тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Шевченко, редиска «Азовсталь» та відключення світла: найсмішніші меми тижня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*