18 березня в Житомирі відбудеться великий турнір з гри “Що? Де? Коли?”. За ініціативи Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді серед учасників розіграють Весняний Кубок міста.
Інтелектуальні змагання відбуватимуться онлайн. До участі запрошується ерудована та кмітлива молодь міста. Обов`язковою є попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/6hMfg2aQ4vwTkLB39.
Отримати детальнішу інформацію щодо гри бажаючі можуть за номером телефону: +38 (097) 6892005.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/334381983_1614555392341332_2467702481670076548_n.jpg)
Нагадаємо також, що «Школа місцевого самоврядування» у Житомирі оголосила набір слухачів.
Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують до участі у весняному турнірі з гри “Що? Де? Коли?”"