39 міст України довело свою прозорість, Житомир поки тримається осторонь

Міста України готові доводити свою відкритість. 39 міських рад взяло участь у проміжному вимірюванні прозорості українських міст та надали оновлені дані щодо виконання індикаторів методології прозорості TI Україна, Житомира серед них немає.

Команда програми «Transparent cities/Прозорі міста» оприлюднила результати рейтингу прозорості та прогресу українських міст:

У ТОП-3 потрапили Нововолинськ, який отримав приріст у 29, 4 балів, далі йде Дніпро — 19,1 та Львів — 18,3. Слід зазначити, що Бердичів також отримав + 1,3 бали. Негативні результати виявилися в Кривому Розі, місто отримало оцінку в «- 1,9», Бровари — «-1,5» , Одеса — «-0,5» та Покровськ — «-0,3».

Ці міста найактивніше втілювали індикатори зі сфер інвестицій та економічного розвитку, доступу та участі, землекористування та будівельної політики, а от найменшого прогресу міські ради досягли у сферах комунальних підприємств, соціальних послуг і житлової політики.

Порівняно з 2019 роком середній рівень прозорості даних міст покращився на 6, 4 бали. 

В жовтні розпочнеться робота над формуванням Рейтингу прозорості-2020, який покаже результати усіх 100 найбільших міст України, тому у Житомира ще є можливість довести свою відкритість, якщо, звичайно, є що доводити.

Будьте першим, хто прокоментував "39 міст України довело свою прозорість, Житомир поки тримається осторонь"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*