IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Людмила Зубко знову зробила те, чим мала б зайнятись влада – створила безпечні умови у школі №36

NSV 8804 777x437 - Людмила Зубко знову зробила те, чим мала б зайнятись влада – створила безпечні умови у школі №36

Нові засоби для прибирання та дезінфекції, зволожувачі повітря, диспенсери, термометри-гігрометри, ліктьові змішувачі та багато іншого обладнання було завезено у п’ятницю в житомирську середню школу №36 ім. Домбровського в рамках підготовки до нового навчального сезону.

Переобладнання школи стало результатом співпраці з командою проєкту «Альтернатива є – безпечна школа», який ініціювала підприємиця, засновниця ГО «Житомир, зроби голосніше» Людмила Зубко.

Як розповіла директорка школи Оксана Кулініч, звернутися до цієї команди вирішили батьки, які дізнались про ініціативу «Альтернатива є – безпечна школа». В результаті в школі фахівцями Національної експертної групи з інфекційного контролю NEGIC було проведено ретельний аудит, складені рекомендації та перелік необхідного обладнання та матеріалів. Ці заходи в комплексі дозволять уникнути 90% всіх інфекційних небезпек, а не лише коронавірусу.

«Ми беремо участь у багатьох проєктах, але вперше маємо настільки блискавичний результат. Тепер ми точно готові до того, щоб безпечно відчинити свої двері з 1 вересня», – говорить Олена Кулініч.

 

NSV 8807 1024x683 - Людмила Зубко знову зробила те, чим мала б зайнятись влада – створила безпечні умови у школі №36

«Ця школа стала першим муніципальним навчальним закладом, який звернувся до команди нашого проєкту “Альтернатива є – безпечна школа”. Адже засобів, якими школи забезпечує міська влада, недостатньо для того, щоб якісно вберегти дітей та вчителів від поширення інфекцій. Ми не можемо замінити собою владу. Але це той випадок, коли ми з командою знову попереду неї», – коментує Людмила Зубко.

Вона переконана, що зараз для влади міста питання освіти має бути пріоритетом. Як порахували фахівці проєкту «Альтернатива є – безпечна школа», для підготовки кожної з 41 школи Житомира до навчання в безпечних умовах потрібно 12 млн грн. Ці гроші є, адже на депозитах і казначейських рахунках Житомирської міськради лежить 101 млн грн. Втім, на школи міськвиконком виділив лише 4,5 млн.

Раніше Людмила Зубко оприлюднила універсальний чеклист, за допомогою якого батьки та вчителі можуть оцінити навчальний заклад з точки зору безпеки і звернутися до міської влади з вимогою виділити необхідні додаткові кошти.Будьте першим, хто прокоментував "Людмила Зубко знову зробила те, чим мала б зайнятись влада – створила безпечні умови у школі №36"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*