IV Всеукраїнський відкритий турнір з боксу у Житомирі

Джеб- клінч! Джеб- клінч! Аперкотом давай!“, -такі знайомі кожному боксеру слова.

Отож, давайте дізнаємось чим живуть та дихають учасники IV Всеукраїнського турніру. У Житомирі головною подією тижня став IV Всеукраїнський відкритий турнір з боксу. Змагання присвячуються Дню Збройних сил України та вшануванню пам’яті майстрів спорту: Олега Зубенко та Богдана Брусєнцова.

Чотири дні напружених двобоїв проходитимуть у стінах спортивного комплексу Житомирського національного агроекологічного університету протягом 6-9 грудня. 80 учасників з 10 областей України виборюватимуть титул переможця.

photo1

Перший віце-президент Житомирської обласної федерації боксу- Євген Ревенко

Отож, беремо інтерв’ю в першого віце-президента Житомирської обласної федерації боксу- Євгена Ревенко. ” Я очолюю федерацію з 2012-ого року. Прийняв нову посаду, так би мовити, зі всіма труднощами. Федерація займала 26-те місце в рейтингу по Україні. З тих пір рівень та професіоналізм хлопців виріс, і станом на сьогоднішній день ми знаходимося на 7-ому щаблі загального рейтингу. Надзвичайно пишаємось, що серед наших хлопців вже є і чемпіони Європи, і чемпіони світу, є, навіть,учасники Олімпійських ігор. В минулому році Житомирщина вперше за всю історію прийняла участь в Олімпійських іграх з боксу, що проходили в сонячному Ріо-де-Жанейро“.

Picture

Та повертаючись до відкриття нашого турніру, Євген згадує: ” Такий захід, як проходить сьогодні, вперше було організовано спільно з президентом Житомирської обласної федерації боксу- Русланом Оглу- ще в 2012 році, та він носив характер просто відкритого турніру. Завдяки професійній організації та підготовці, позитивним відгукам та затвердженню календарного плану, вже за 5-ть років ми вийшли на всеукраїнський рівень.Вагова категорія спортсменів становить від 46 кг до 80+ кг, відповідно за віком це юніори 2002- та 2003-ого років народження. Наразі вже пройшли мандатну перевірку та жеребкування близько 70-ти спортсменів з 15-ти областей України“.

Наостанок цікавимося: “До яких труднощів має бути готова людина, що вирішує присвятити своє життя боксу?

– “Бокс стає значною частиною твого життя, як особистого, так і професійного. Хлопець має бути наполегливим та готовим до кропіткої праці на тернистому шляху до омріяних титулів. Бажано, щоб підліток попередньо вже був фізично загартований більш легкими видами спорту, наприклад, волейболом або легкою атлетикою. Доречі, бальні танці також дуже ефективний вид фізнавантаження. Відомий український боксер Василь Ломаченко, за рішенням свого батька, раніше за бокс займався саме бальними танцями“.

Цікаво було також поспілкуватися з тренерами, що виховують чемпіонів. Адже тренер має бути для свого підопічного не тільки особистим психологом, але й другом, щоб розуміти, відчувати його, та постійно перебувати поруч.
А як бути в ситуації, якщо тренер- то є твій власний батько?! Ми знайшли відповідь й на це питання також.

Ковалів Ілля, преставляє клуб “Вікторія”, та навчається в школі №17, в 9-ому класі: “Я займаюся спортом з 10-ти років, тож доводиться комбінувати спорт з навчанням. Планую присвятити своє життя спорту, вийти на світовий рівень, та виступити на Олімпійський іграх”.

Батько-тренер Іллі дає останні настанови виконати все, що було опрацьовано на тренуваннях, та каже, що секрет справжнього спортсмена досить простий- не пропускати тренування та показувати гарні результати. Об’єктивно дає оцінку, що батьківство не заважає спорту, а, навіть, навпаки допомагає в підготовці. Наш боксер Ілля на ті слова посміхається, погоджується та продовжує свій “бій з тінню” перед двобоєм, бо немає часу на довгі розмови. Так тримати, чемпіоне!
Здається, родинний тандем працює ефективно, а ми йдемо до статних чоловіків в білих рубашках та чорних метеликах- шановних рефері турніру.

Володимир Кальманович, голова суддівської комісії Житомиру та Житомирської області, майстер спорту, суддя національної категорії, ділиться з нами досвідом: “Найскладніше, відверто, в моїй роботі всіх зібрати та всіх проконтролювати (посміхається). Для рефері найголовніше ретельно дивитися, адже в боксі бали нараховуються за кількістю чистих ударів, тобто ті, що не торкаються захисту, наприклад, бійцівських рукавиць.”

 

Врешті решт, і спортсмени, і тренери, і рефері зійшлися на думці, що головне для боксера- бути гарною людиною, в гіршому випадку- в спорті він надовго не затримається.
Бажаємо юним спортсменам натхнення до наполегливих тренувань, що неодмінно приведуть на боксерський Олімп.

Як казав Майк Тайсон: “Ніхто не хоче вставати о 4-й ранку, та йти бігати, коли ще зовсім темно, але це необхідно. Єдина причина чому я це роблю так рано, бо вірю, що ніхто інший цього зараз не робить. То є моєю маленькою перевагою“.

Ну а ми будемо пильнувати за рингом та чекати оголошення новообраних чемпіонів.

Також пропонуємо до Вашої уваги коротке відео:

Будьте першим, хто прокоментував "IV Всеукраїнський відкритий турнір з боксу у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*