Як зацікавити та втримати чоловіка або 10 секретів вдалого заміжжя

Лайфхак
Лайфхак

Допоки не дочитаєте цю статтю до кінця, не робіть поспішних висновків. Наразі всім зрозуміло, що дана тема є доволі обговорюваною, але реальних й навіть банальних порад рідко хто дотримується. Тому надіюся, що не буде зайвим розкриття такої актуальної теми ще раз.

Любі дівчата, якщо ви думаєте, що відносини будуються на одному лише ентузіазмі, то ви надто сильно помиляєтеся! Необхідно прикладати дуже багато зусиль з обох сторін, вчитися підтримувати та довіряти одне одному, і пам’ятати, що чоловіки ласкаві та ніжні, ранимі та дуже чуттєві, просто вони свої почуття виказують зовсім по-іншому, ніж ми, жінки. Тому у відносинах з чоловіками значну роль відіграють чимало всіляких факторів. Розмірковувати про відносини між чоловіком та жінкою можна безкінечно, але так і нічого путнього не сказати. Тому що ця тема є дійсно надто популярною, але до кінця незвіданою.

Ось ті секрети, які усім добре відомі, але за тими чи іншими причинами ми їх не завжди виконуємо, або якщо і виконуємо, то не до кінця і не з особливою ретельністю.

Секретики жіночі

Секрет перший – найбанальніший: шлях до чоловічого серця пролягає через шлунок. Так чи інакше, але це суттєвий момент. Навіть від наших бабусь ми чули, що ситий чоловік – це задоволений чоловік. Не проґавте можливість вдосконалювати ваші кулінарні здібності! Дивуйте його!

Секрет другий – це ваша самостійність. Можливо загалом чоловікам і подобається, аби дружина сиділа вдома, хазяйнувала, але все таки її завзяття та прагнення до реалізації своїх мрій та планів буде належно оцінено. А для деяких чоловіків є обов’язковою умовою наявність у їхньої обраниці достойної роботи. Працюйте над собою, досягайте своїх цілей!

Секрет третій – слідкувати за собою та своїм зовнішнім виглядом. Ідеальний (навіть природний) макіяж, рівні білосніжні зубки, чиста та охайна одежа і т.д. насправді розташовують до себе не тільки протилежну стать, але й усіх оточуючих. Та ж і вам самим, жіночки, так набагато легше і приємніше себе відчувати! Не лінуйтеся, будь ласка, прокиньтеся на півгодини раніше свого коханого і вже зранку сяйте для нього своєю доглянутістю та красою!

Секрет четвертий – стиль розмови. Уявіть собі картину: іде вулицею розкішна гарна доглянута дівчина і розмовляє по телефону. Її шовкове волосся розвівається теплим вітром; в очах синіх і бездонних, наче озеро, так і хочеться потонути; у неї ідеальна виточена постать; а з її пурпурових вуст сходять слова, наче журчить рівчачок: «Слово – НЕЗЕНЦУРНА ЛЕКСИКА – слово – НЕЗЕНЦУРНА ЛЕКСИКА – слово – НЕЗЕНЦУРНА ЛЕКСИКА …» Наприкінці картина змінилась катастрофічно, чи не так?! Тому стиль вашої розмови, ваш лексикон і тембр голосу грають далеко не останню роль у завоюванні доброзичливого ставлення мужчини до вас. Слідкуйте над своїми манерами, дуже вас прошу!

Секрет п’ятий – це повага до його рідних та близьких. Ніхто вас не змушує щиро любити його друзів та маму, але як мінімум елементарна повага має бути присутньою. До його мами хоча б за те, що вона народила та виховала такого чудового обранця для вас. Ставтеся до неї так, якби ви хотіли, аби з роками ставилися до вас обранці ваших дітей.

Секрет шостий – похвала його роботи. Ой як же це вагомо для чоловіків! Адже не лише жінки люблять вухами! Мужчинам також важливо (навіть необхідно!) знати, що цінують їх самих та їхню працю! Не скупіться на похвалу!

Секрет сьомий – продовження роду. Рано чи пізно, але чоловіки мріють про свого так би мовити спадкоємця. Тому у дівчині він далеко не в останню чергу хоче бачити добру люблячу матір для своїх майбутніх дітей. Тому проявляйте себе з гарних сторін, але звичайно не атакуйте хлопця такими розмовами з першого ж побачення!

Секрет восьмий – вдосконалення своїх розумових здібностей та знань. Наприклад, ваш обранець – аспірант хімічно-бактеріологічного аналізу. Для нього надзвичайно важливо, якщо ви, хоч іноді, будете підтримувати з ним розмову та цікавитися його роботою. Для цього вам хоч мінімально потрібно дізнатися ази його професії. Або якщо ця тема для вас дійсно надто важка, то ви просто мусите щиро вдавати зацікавленість, коли він розповідає про роботу! Або ще один приклад – всіх відомо, що більшість чоловіків не надто люблять, коли кохана – розумніша за нього. Тому вмійте, коли потрібно – бути «дурненькою», а коли треба – розумничкою (наприклад в компанії його друзів корисно блиснути розумом та ерудованість, тим самим змусити всіх заздрити вашому коханому). Тому вдосконалення своїх знань ніколи не буде зайвим! Читайте та розвивайтеся!

Секрет дев’ятий – дівчина має бути загадкою! Ваш мужчина не повинен ні в якому разі бачити, як ви вищипуєте брови чи голите ноги! Повірте, їм зовсім не подобається на таке дивитися! Для них же самих комфортніше всього думати, що ви народилися уже з гладкою шкірою та ідеальним обличчям! Виконуйте усілякі такі маніпуляції на одинці, прошу!

Секрет десятий – найважливіший – ЩИРО КОХАТИ! І не допускати у ваших відносинах і вчинках брехні та фальші.

Щиро надіюся, що мої поради допоможуть вам у завоюванні потенційного чоловіка або в підтриманні гарних стосунків з реальним партнером. Вдячна за увагу.

Тетяна  РІХТЕР


Дивіться також: Хто такі пікапери та з чим їх їдять

Будьте першим, хто прокоментував "Як зацікавити та втримати чоловіка або 10 секретів вдалого заміжжя"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*