Пікап по-житомирськи: як підчепити те, що треба

Пікап, за версією прихильників цієї секти науки – мистецтво знайомитися з прекрасною статтю. Знайомство це одне, а стосунки зовсім інше. Байки про гуру пікапу, які нібито мають стосунки з кількома дівчатами одночасно – це лише байки. Насправді вони мають блокноти з довгим списком імен і номерів телефонів. Від яких жодної користі.

Пікап в теорії включає уміння правильно поводитися і розумітися на кожному рухові людини ще до знайомства з нею. Як зробити перший крок, як запросити на побачення, як його провести, коли найкраще подарувати подарунок, які мають бути квіти. Тобто ВСЕ – від вміння говорити до вміння слухати і чекати.

Хто такі пікапери та з чим їх їдять

Не налякати до тремору дівчину своєї мрії? Познайомитись з нею на вулиці, на сайті, в клубі – та при цьому залишитись джентльменом в її очах? Пікапери стверджують, що знають відповіді на всі ці запитання. Звучить досить нахабно і самовпевнено, тому я вирішила перевірити все сама.

Пікап по-житомирськи  | TIMES.ZT

Чому це називається саме «пікап»? Англійською «pick up» («підібрати», «піднімати») – легкий комерційний автомобіль з відкритою вантажною платформою, який використовують для швидкого довозу на замовлення невеликих ящиків, деталей тощо. А в перекладі зі сленгу цей термін означає… «підчепити».

Пікап у Житомирі | TIMES.ZT

Вперше про пікап заговорили в 70-х роках минулого століття. Спокушання, як своєрідна наука, зародилась у США і застосовувалася чоловіками для швидкого зваблювання жінок. Хлопці розповідали один одному, як швидко спокусити дівчину і укласти її в ліжко. Ідеальний сценарій – спати разом вже через добу після знайомства. Цікаво, що приманювали жінок вони не вишуканими способами, а нахабними фразами, наприклад: «Поцілуй мене!», «Ти така гаряча!». На тему, як знайомитися з дівчатами, вийшов цілий посібник: «Як знайомитися на вечірці, в транспорті і навіть на вулиці» Еріка Вебера.

Знайомство з дівчатами  | TIMES.ZT

За декілька десятиліть рух пікаперів пройшов еволюцію від поодиноких читань «пікаперської біблії» до тренінгів та численної реклами в Інтернеті. Цей рух, якщо вірити форумам та блогам сьогоднішньої американської молоді, вже йде на спад. Але з нього виділилися завзяті професіонали, що роблять непоганий бізнес на комплексах юнаків.

Пікап не має своїх національних характеристик. Він, як і всюди, може стати хобі, спортом, місією, самоствердженням – або ж гарним приводом удосконалити свої вміння спілкуватися з протилежною статтю. Ключове питання пікапу – що це: наука, шарлатанство чи комплекси життєвих невдах? І воно досі залишається відкритим.

Пікап по-українськи

Що ж, пошукаємо пікап для чоловіків. Тут результати успішні. Прочитавши безліч порад, я зрозуміла, що дівчатами «пікапити» набагато легше. Адже кожний чоловік насправді невимовно радіє, коли дівчина сама ініціює знайомство. Але про це ми поговоримо далі.

Є думка, що для деяких хлопців пікап це просто розвага. Вони записують відеоролики і викладають їх на Ютуб. Причому дуже часто роль «випадкових» дівчат грають найняті статистки. На даному відео ми бачимо, що це було нібито випадкова дівчина, яку заманив «дон жуан».

Також для новачків наші ловеласи створили відеоуроки із залицяння.

Ви колись бачили негарного і водночас успішного звабника? Я – ні. Звичайно, такі люди можуть намагатись бути майстрами пікапу, але у них малі шанси звабити дівчину. Якщо запитати дівчину, які хлопці тобі подобаються, більшість відповість приблизно однаково.

Правила пікапу  | TIMES.ZT

Отже. Дівчатам часто подобається, коли ти такий рішучий, сміливий, підходиш до неї відразу, як її побачив – це плюс тобі. Кожній дівчині приємно спілкуватись з людиною, яка активна та щира. Так, ми звертаємо увагу на зовнішній вигляд. Звичайно, приємно спілкуватись із хлопцем, який має спортивну форму тіла, у якого приємний аромат, чистий та красивий одяг. Це не секрет.

Пікап по-житомирськи

Молодий виконавець із Житомира Максим Мітюк став відомим в Інтернеті завдяки своєму кліпу на пісню «Пікап-майстер». Цікаво, що його надихнуло написати таке? Забагато впевненості у собі – чи навпаки?..

Одна річ, коли з тобою знайомляться за правилами і теоріями… а інша – коли для тебе співають пісню. Дівчата, хто вас більше вразить? Хто замислювався над тим, чому хлопці записують такі ролики і викладають в Інтернет? Для чого вони це роблять, що від цього отримують? Чи змінює пікап їхнє особисте життя на краще? І найголовніше: чи може бути успішним пікапером негарний капловухий хлопець, або занадто худий, або занадто гладкий?..

Чому хлопці починають записувати такі відео, однозначної відповіді на це запитання немає. У кожного своя причина: одних – покинула кохана, і він готовий помститися всім жінкам у світі. У інших – комплекс неповноцінності, невпевненість в собі та сором’язливість. І вони починають компенсувати це купою випадкових знайомств з випадковими дівчатами. Які нічим не завершуються.

Як знайомитись з дівчатами  | TIMES.ZT

Дівчата-пікапери – це жарт чи реальність?

Мабуть, ви переконані, що пікап вигадали хлопці, і займаються цим винятково теж вони. Але це неправда! «Дівчина-пікапер» звучить трохи дивно. Тим не менш, вони є. Яка їх мета? Як відрізнити спокусницю від звичайної дівчини?

Я захотіла перевірити, чи справді існують такі курси та де вони знаходяться. Як виявляється, існують. Заходжу на один сайт і мені пропонують обрати: форму навчання (тренінги, семінари, гра, курси), місто (Київ, Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Вінниця, Тернопіль, Рівне), ціна (ціну обираю сама), дата (обираю також сама).

На жаль, реальних результатів не виявлено…

В теорії жіночий пікап мало чим відрізняється від чоловічого – ті ж методики зваблювання, ті ж тактики. Проте дівчата можуть використати елементи гіпнозу – зачарувати своїм поглядом або посмішкою. У чоловіків це не завжди виходить, та й не так дієво. Тому пікап для дівчат більшою мірою полягає в знайомстві і пошуку кандидатури, яка підходить на роль «принца».

  1. Яскравий макіяж не завжди є запорукою успіху при спокушанні чоловіка. Важливо бути максимально природньою.
  2. Необхідно виробити особливу техніку звабливого погляду. Одночасно з цим не варто переборщувати із закликом. В іншому випадку кавалер вирішить, що дівчина явно належить до сорту легко доступних.
  3. Ще одна техніка, яка необхідна для створення особливої атмосфери, це вміння торкатися до чоловіка так, щоб у нього завмирало дихання. До речі, легкий дотик часто справляє набагато більший ефект, ніж вид оголеної натури.
  4. Підкреслюйте свої переваги: довгі ноги, гарний бюст. Слід пам’ятати, що варто уникати найменших натяків на вульгарність!
  5. Розділяйте інтереси хлопця, цікавтеся футболом та іншими видами спорту, комп’ютерами (якщо йому це цікаво). Так вам точно буде про що поговорити.

Я знайшла у мережі Інтернет ще один матеріал про жіночий пікап. В якості автора там вказана якась загадкова «Житомирянка». Вона досить в’їдливо посміялася над деякими еротичними кліше, в тому числі над «горезвісними свічками», які треба неодмінно палити під час акту кохання.

А ви добре знаєте своїх сусідок та подруг? Можливо, саме вони є професійними колекціонерками чоловічих сердець…

Олеся ЛАВРЕНЮК

Раніше TimesZT писав: Випадкове знайомство очима дівчини

Будьте першим, хто прокоментував "Пікап по-житомирськи: як підчепити те, що треба"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*