Злочинці, ховайтеся! Поліція Житомирщини отримала нові «шкоди» та «рено»

Начальник ГУНП Житомирщини урочисто передав ключі від 16 нових транспортних засобів полісменам, які патрулюватимуть у населених пунктах області. Це 4 автомобілі «Renault Duster», 11 «Skoda Rapid», а також автобус «Isuzu», що призначений для Центру обслуговування підрозділів ГУНП.

Нові автомобілі «Skoda» будуть патрулювати такі райони, як Андрушівський, Попільнянський, Пулинський, Коростенський, Любарський, Радомишльський, Ружинський, Хорошівський, Черняхівський, Чуднівський. «Паркетні» позашляховики «Renault» отримали Баранівське, Лугинське, Народицьке та Романівське відділення поліції.

«Транспортні засоби обладнані сигнально-гучномовними пристроями та рацією, що допоможе поліцейським якісно виконувати свою роботу та захищати правопорядок і безпеку житомирян. Це немалий вклад, але потреба в покращенні автотранспорту вирішена не цілком. Згідно штатної потреби, щоб належним чином укомплектувати автопарк житомирської поліції, потрібно надати ще 25% від усього транспорту» – зазначає голова Національної поліції Житомирщини В’ячеслав Печененко.

Отець Валерій – протоієрей Свято-Михайлівського собору Житомира – урочисто освятив автомобілі. Після чого поліцейські сіли за кермо і відправилися на патрулювання по Житомирській області.

Тетяна МОНЬКО

Будьте першим, хто прокоментував "Злочинці, ховайтеся! Поліція Житомирщини отримала нові «шкоди» та «рено»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*