Випадкове знайомство очима дівчини

…У тролейбусі до мене «підкотив» юнак. Як ви думаєте, що запитує сучасний хлопець у дівчини при першій зустрічі? Як її звати? Номер телефону? Де вона живе? Ким працює? Ні!!! Він попросив, щоб я написала йому свій Instagram!

Дівчата, пригадуєте курйозні випадки, коли хлопці знайомилися з вами? Певна, їх було чимало. Чи, може, ви самі знайомилися з хлопцями? Невже вони не червоніли при цьому? – так само, як і ви червонієте, коли до вас раптово звертається незнайома людина з витріщеними від щастя очима…

Сьогодні хлопці знайомляться з дівчатами де завгодно:  на вулиці, в парку, в ресторані, на пляжі, в магазині. А чи знайомилось з вами на… кладовищі? Так-так, саме на кладовищі!  Одного разу я потрапила у дуже незручну ситуацію. Уяви, що ти у колі сім’ї. Ви на цвинтарі згадуєте померлих родичів. І тут до тебе підходить молодий хлопець зі словами: «Привіт, красуне! Можна з тобою познайомитись?» В таких випадках відчуваєш себе дуже ніяково. В результаті, звичайно, я йому відмовила.

Зустрічаються на перший погляд дуже привітні хлопці. Але коли ти починаєш з ним спілкуватись і запитуєш про його життя, хто він, ким працює… що хоче почути дівчина? Явно не таку відповідь – «у мене все погано! люди мало вмирають…» Я була шокована, адже я не знала, що він працює могильником! Після того моменту я уникала його усіма можливими способами.

На диво, зустрічається такий вид звабників, які начиталися «Ромео і Джульєтти». Ситуація: повертаючись пізно додому з подругою, ми натрапили на вуличного «романтика». До нас раптом підбігає чоловік, встає на коліно і бере руку моєї подруги, промовляючи: «Яка у тебе гаряча долоня! Якби я жив з тобою, ти гріла б усе наше приміщення! А який у тебе красивий манікюр!..»

Звичайно, кожна дівчина мріє, щоб для неї чоловіки вставали на коліна – але що робити ось у таких випадках? Ми з подругою перекинулись поглядами і засміялися. А «галантного Ромео» наче підмінили: він розсердився та образився на нас.

Я студентка, проживаю у гуртожитку і уникнути там знайомств – неможливо. Зазвичай, вони проходять у незвичайних місцях. На свою адресу я часто чую одне й те ж запитання – «У тебе є хлопець?» А чи заграють чоловіки у віці? О, так! Нещодавно стався казус у маршрутному таксі. Водій намагався залицятись до моєї сестри. Але як? Він просто погрожував, що не зупиниться на потрібній зупинці, доки вона не залишить номер телефону…

На що «ведуться» хлопці? На мейк-ап, привабливу посмішку чи на розкішний одяг? Питання не з легких. Опитавши декількох своїх знайомих, я розкрила цю таємницю. Отже, перше, на що вони звертають увагу – як дівчата поводяться при розмові. Важливим фактором також вважається зовнішність дівчини. На їх думку, дівчина повинна бути доглянутою. Отже, скромність – не для сьогоднішніх «ромео».

Олеся ЛАВРЕНЮК

Раніше TimesZT писав: День Святого Валентина у Житомирі. Святковий ярмарок у «Гнатюк Арт Центрі

1 коментар до "Випадкове знайомство очима дівчини"

  1. А где ссылка на инстаграм? Я так и не понял?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*