На День Св. Валентина у Житомирі одружилися дуже дивні пари (відео)

Наприклад, громадянин (Франції?) Жан Франсуа Бає побрався з громадянкою (України?) Халковською. Зверніть увагу, у Халковської тільки прізвище, а у Бає – аж два імені. Чому? А що означає «пара у камня» та «пара з п’ятниці»? Хто це?.. У списку «Палацу одружень» фігурують також інші загадкові персонажі. Зокрема, під №10, №11 та №23 – таємничий «шлюб за добу (у організатора)». Ви щось зрозуміли?..    

14 лютого 2018 року Житомиром прокотилася очікувана весільна епідемія. Десятки пар забажали оформити свої стосунки офіційно саме цього дня. У списку одружень було заплановано 29 церемоній. Але сам список виглядає настільки екзотично, що наш кореспондент Артем Новицький не втримався і сфотографував його.

З належною шанобливістю у список внесли лише іноземця мсьє Бає. З громадянами України церемонилися менше: Мостовський/Герасимчук, Терещук/Вертецька тощо. Невже так важко вказати хоча б ініціали? Далі ще цікавіше. Під №17 – Шевеленко. І все. Як це розуміти? Людина бере шлюб сама із собою?.. «Пара у камня», «пара з п’ятниці» – працівникам житомирського «Палацу одружень» явно бракує такту, чуйності, поваги та елементарної службової охайності.

Та попри це, для понад двох десятків пар 14 лютого стало Днем Весілля. Схоже, що від кохання та святкового хвилювання у молодят відняло мову – бо жодна пара не змогла (чи не схотіла) сказати жодного слова для нашого відеосюжету. Хоча кореспондент постійно нагадував, що за цю зйомку платити НЕ ТРЕБА.

Як би там не було, Times.Zt.Ua бажає молодятам вічного кохання, бурхливих позитивних емоцій та щасливого подружнього життя!

Тарас СТРІЛЬЧИК

Артем НОВИЦЬКИЙ

Читайте також на цю тему: У Житомирі День Валентина розпочався у суботу – і завершився у неділю…

Будьте першим, хто прокоментував "На День Св. Валентина у Житомирі одружилися дуже дивні пари (відео)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*