У Житомирі День Валентина розпочався у суботу – і завершився у неділю…

Куди піти на вихідні всією родиною? Може, розпочати святкувати День закоханих… на декілька днів раніше? Святковий ярмарок відкрився у «Гнатюк Арт Центрі» у суботу за фінансування Посольства Великої Британії в Україні та підтримки організації «Фонд громади Житомира». 

Мета «Доброярмарку» – надати можливість грантерам Міжнародної організації з міграції (МОМ) представити свою продукцію та встановити контакт з потенційними клієнтами.

У приміщенні арт-центру можна придбати різні хенд-мейд вироби, у першу чергу сувеніри та одяг. А також різну смакоту: від східних солодощів до відомих всім імбирних пряників чи навіть голландського сиру. «Фішкою» заходу стали безкоштовні майстер-класи з виготовлення дрібничок до Дня закоханих. Які особливо припали до душі дітям.

Артем НОВИЦЬКИЙ

P. S. 11 лютого до редакції зателефонували розчаровані житомиряни. Вони прийшли на ярмарок у неділю – і не знайшли його за вказаною адресою. Виявляється, виставка-продаж працювала лише один день, у суботу 10 лютого. Чому? Невже не можна було продовжити ярмарок у неділю?.. Це запитання до організаторів заходу. 

1 коментар до "У Житомирі День Валентина розпочався у суботу – і завершився у неділю…"

  1. Стільки заходів до дня св. Валентина як цього року мабуть не було ніколи. Свято стає масовим. Скоро зроблять держ.вихідним))

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*