Житомирська команда ЖОДЮСШ «Юність-Полісся» розгромила ФК «Дністер» з рахунком… 11:0!

Як правильно назвати цих хлопців – футболісти чи футзалісти?.. Давайте назвемо їх просто: молодці! 10 лютого 2018 р. у Житомирі відбувся черговий матч чемпіонату України з футзалу серед команд U-13. У  залі комплексу ФОК об’єднана команда «Юність-Полісся» приймала гостей з Новодністровська. 

Змішана команда житомирян, сформована з вихованців ЖОДЮСШ «Юність» та юнаків «Полісся» 2004 та 2005 років народження (тренери Валентин Островський та Микола Подранний) – успішно виступає у чемпіонаті України з футзалу. Суперниками житомирян у групі був ФК «Дністер» з м. Новодністровськ Чернівецької області.

Звичайно, глядачі-житомиряни вболівали за своїх (вони грали у жовтій формі) і розраховували на перемогу. Але навряд чи хтось думав, що перевага буде настільки вражаюча. ЖОДЮСШ «Юність-Полісся» показала блискавичну атакуючу гру, в результаті якої у ворота противника влетіли 11 «сухих» м’ячів! Слід сказати, що ФК «Дністер» також створював небезпечні моменти біля наших воріт, проте так і не зміг реалізувати жодного з них. Ворота житомирської команди залишилися недоторканими. Цікаво, що під час гри не було винесено жодного попередження. Ще раз звертаємо увагу: це не першість Житомира, Житомирського району чи Житомирської області. Це чемпіонат України!

Олеся ЛАВРЕНЮК

Читайте також інший матеріал цього автора: На що витратили понад півмільйона гривень у житомирській ЗОШ №7?

Грають підлітки, але все по-дорослому

Житомиряни атакують ворота суперника…

…і м’яч у сітці

Новодністровці намагаються контратакувати…

…але ігрова перевага повністю на боці житомирян

Чистий підкат у виконанні житомирського футболіста

Лава запасних новодністровців

Лава запасних житомирян

“Звідки я знаю, як м’яч залетів у наші ворота?..”

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська команда ЖОДЮСШ «Юність-Полісся» розгромила ФК «Дністер» з рахунком… 11:0!"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*