Увійти в історію весілля як найкраща дружка

Вважаєш, ти зможеш отримати це почесне звання? Тільки за те, що не надудлилася ще на початку бенкету, не танцювала на столі топлес і не зваблювала нареченого? Ні, цього аж зовсім не досить! Якщо запрошення подруги бути її дружкою на весіллі заскочило тебе зненацька, якщо ти подумки вже тренуєшся симулювати отруєння, аби зовсім не прийти на свято – не ридай і не намилюй мотузку! Ми знайшли 5 варіантів вирішення всіх твоїх проблем.

Обрати сукню

Ні, не для себе – для нареченої. Це її день, і вона повинна бути найгарнішою у світі. Тож склади їй компанію у візитах до салонів краси і подаруй оберемок каталогів весільних суконь. Під час примірки твій головний обов’язок – давати правильні коментарі та поради: «Ні, не товста!», «Ця сукня схожа на парашут, я б іншу спробувала» або «У цьому вбранні – на похорон, а не на весілля».

Якщо ти не стовідсотковий філантроп – доведеться подбати і про сукню для себе. У будь-якому іншому випадку обрати сукню було б найлегшим завданням у світі. Просто купити ту, у якій ти почуватимешся так, ніби можеш заарканити нежонатого – поки що – принца Гаррі. Але для весілля найкращої подруги така стратегія помилкова. Слід не забувати про головне: ти маєш не затьмарити собою наречену. Це означає – бути достатньо гарною, аби пройти весільний фейсконтроль, але не настільки «сексі», аби наречений кинув свою без п’яти хвилин дружину перед вівтарем та пішов за тобою на край світу.

В ідеалі сукня повинна бути світлого кольору. Уникай чорного, коричневого та будь-яких темних і тьмяних кольорів. Під забороною – білий! На весіллі цей колір пасує тільки нареченій. Не найкращою ідеєю також буде занадто строката сукня з лапатими квітками, або ж вбрання, оздоблене безліччю бантів та стразів.

Влаштувати дівич-вечір

Як на зло, ти витратила чималі гроші на сукню і вже не залишилося коштів на квиток до Лас-Вегаса? Не сумуй! Витри сльози та влаштуй свій власний Вегас!

Задля цього можна провести дівич-вечір у сауні або СПА, або ж влаштувати затишну піжамну вечірку вдома. Можна організувати фотосесію, аби твоя подруга і через двадцять років пам’ятала, що колись вона не виглядала, як повітряна куля.

Можна піти в караоке, аби вдосталь наридатися під жалібне скиглення якогось місцевого «Джастіна Бібера». Можна поїхати – не у Вегас, звичайно, але хоча б у передмістя, щоб влаштувати традиційні (але від цього не менш смачні) шашлики. Можна, нарешті, завітати у нічний клуб і, змовившись з іншими дівчатами, замовити стриптизера для нареченої. Тільки не забудь зробити компрометуючі фото, аби потім шантажувати гостей весілля.

Відшукати пару

Не для нареченої, звичайно. Якщо їй неабияк поталанить, проблема пошуку пари для неї не буде актуальною ніколи. А якщо пощастить трохи менше – то принаймні років зо три. Тож про подругу тимчасово забудь. І придумай, хто поведе тебе… ні, ще не до вівтаря, але ось на це веселе свято. Якщо ти зустрічаєшся із хлопцем, якого мрієш затягти у РАГС, пам’ятай: чуже весілля – найкращий привід для своєчасного натяку. Якщо ж такого кандидата ти ще не зустріла, доведеться поламати голову, кого із знайомих чоловіків ти можеш запросити бути твоїм супутником. В такому разі там зберуться всі спільні друзі, найбільше задоволення для яких – удосталь пліткувати, в тому числі про тебе. Тож будь обережна: той симпатичний сусід, добова норма якого складає вісім кухлів пива – вочевидь, не найкраща кандидатура.

Але навіть якщо ти не маєш нікого на прикметі – це не привід сумувати! Роками перевірено: чуже весілля – найкращий спосіб знайти пару і для себе. Адже з боку нареченого буде чимало гостей-чоловіків, і у тебе – як у дружки – є законний привід потанцювати з кожним із них. Порада: придивися до приятелів нареченого і обери найкращого. Можливо, усі ті дурнуваті конкурси від тамади дозволять вам познайомитися ближче.

Знайти подарунок

Якщо вже наречена позвала дружкою саме тебе – будемо вважати, що ти досконало знаєш свою подругу. І подарунок може стати тим лакмусовим папірцем, який продемонструє не тільки твою винахідливість, але й відданість подрузі. Не квапся дарувати черговий тостер або потворний сервіз – таких подарунків молоде подружжя вдосталь матиме від тіточок та бабусь. Краще придумай щось своє, дуже особисте, аби твоя подруга зрозуміла: не дарма саме із тобою вона ділилася бутербродами у школі! А пізніше –  враженнями від першого поцілунку…

Цікавим і оригінальним подарунком може бути кумедний колаж зі старих фотографій, де ви разом. Намагайся уникнути тих фото, де твоя подруга у брекетах або виглядає, як Вінні Пух – бо родичі нареченого активно полюють за подібним компроматом. Або ти можеш відкрити в собі поетичний дар та написати вірша, у якому детально перерахуєш усе, за що ти любиш свою подругу. Тільки не забудь нічого суттєвого! Адже твій вірш стане підказкою для свіжоспеченого чоловіка – бо він абсолютно точно не знає твою подругу так добре, як знаєш її ти.

Є й більш екстремальний варіант подарунку для молодого подружжя: у місцевого художника ти можеш замовити смішну карикатуру на молодят. Але спочатку треба впевнитися, що не тільки твоя подруга має почуття гумору, але й її майбутній чоловік.

Підготувати промову

Виголошення урочистої промови – це святий обов’язок дружки взагалі та кращої подруги зокрема. Замість промови ти можеш скористатися там самим віршованим панегіриком нареченій, про який ми вже згадували. Якщо ж таланту поетеси ти все-таки не маєш – говори прозою. Ідеальна промова коротка. І чим коротша, тим краща. В ідеалі це короткий тост. Але якщо вже ти твердо вирішила побажати молодятам «усього», краще оминай такі теми, як:

  • майбутні діти (залиш це батькам молодят);
  • сексуальні спроможності свіжоспеченого чоловіка подруги (мається на увазі, що ти нічого про це не знаєш);
  • численні недоліки подруги (не турбуйся, по закінченню медового місяця чоловік сам зможе розповісти про них не гірше, тож залиш його поки що у щасливому незнанні).

Тепер скажемо чесно: йдучи на весілля, ти можеш спокійно забути усі наші поради. Головне настанова – спіймай букет нареченої! А що робити далі, коли хлопець твоєї мрії зробить тобі пропозицію – ми напишемо незабаром.

Юлія НЕСТЕРЕНКО

Читайте також :

5 скажених принтерів, які ламають людський мозок

Скільки коштує зіграти весілля в Житомирі

Будьте першим, хто прокоментував "Увійти в історію весілля як найкраща дружка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*