Скільки коштує зіграти весілля в Житомирі

Практично кожна дівчина мріє про розкішне весілля, проте таке свято – одне із найбільш дорогих задоволень та потребує вирішення  численної кількості організаційних моментів. 

Банкетний зал та декорації, образ нареченої та нареченого, послуги тамади й музикантів, відео- та фотозйомка – все це одні із найважливіших складових будь-якого весільного банкету. Звісно якщо ви не обрали альтернативою свята – поїздку на відпочинок за кордоном.

“Аби встигнути організувати весільний банкет, підготовку потрібно почати заздалегідь. Нам для цього знадобилося півроку”, – поділилися молодята із Житомира Олеся та Андрій.

Пара запланувала проведення весільних урочистостей на жовтень 2019 року. Загальна кількість гостей складає 50 чоловік, а розраховують наречені на суму до 75 тис. грн. Окремо вартість вбрання для нареченої та молодого. Олеся розповіла, що перед тим, як замовити ресторан та відповідну кухню, обрала декілька закладів із запропонованих в Житомирі та порівняла їхні прайси.

Наприклад, в одному з ресторанних комплексів в центрі міста вартість посадочного місця для одного гостя складає від 750 грн. Заклад пропонує європейську кухню, проте алкогольні й безалкогольні напої, весільний торт та фуршет не входять у вартість послуг. Про це молодятам треба потурбуватись окремо. Приблизно такі ж самі умови й в інших закладах, вартість “гостя” коливатиметься в межах 100-200 гривень.

Тепер давайте поговоримо про декорацію. Сюди можна віднести: букет нареченої, бутоньєрку нареченого, декор банкетної зали, столиків гостей і молодят. 

“Ми, здається, вкладаємось в мінімальну суму – 4000 грн, проте це без фотозони. Наша вартує ще 1500, хоча можна напрягтись та зробити її своїми руками приблизно за 500-700 грн. Але ж ви розумієте, що це вже зовсім не той рівень” – поділилась Олеся. 

Щодо образу нареченої, то тут взагалі окрема історія.

Журналісти Times.ZT вирішили дізнатися ціну послуг у трьох салонів краси в Житомирі на комплекс найпопулярніших послуг для такої події, як весілля. До найбільш популярних входять зачіска та макіяж, а також манікюр та педикюр. Найвища ціна була названа у 2200,00 грн, найнижча – 1700,00 грн.

Практично жодне весілля не обходиться без тамади та музикантів. За такі послуги Олеся та Андрій розраховують заплатити 10 000.

 “Можна звичайно заморочитись й додатковоо замовити якісне освітлення й діджея, проте це не наш варіант” – поділився наречений. 

 Отож, залишилося вбрання для молодят та відео- й фотозйомка. Що стосується вартості вбрання нареченої, костюма нареченого і обручок – це питання дуже специфічне й вимагає індивідуального підходу. 

“А от на чому не варто економити, так це на хорошому весільному фотографі та відео операторі, що також надає послуги монтажу” – рекомендує наша наречена. В Житомирі середня вартість таких послуг стартує від 15 000 грн.

Тому у поточному 2019 році аби одружитися, молоді пари мають розраховувати на кругленьку суму. В середньому, вона стартує від 60 тисяч. 

А от нашим молодятам Олесі й Андрію бажаємо довгого та щасливого подружнього життя.

Нагадаємо, як увійти в історію весілля як найкраща дружка

Будьте першим, хто прокоментував "Скільки коштує зіграти весілля в Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*