На що витратили понад півмільйона гривень у житомирській ЗОШ №7?

Сучасні меблі, оновлений інтер’єр, м’які пуфики та безкоштовний Wifi. І це на півмільйона?.. Міський голова Сергій Сухомлин запевняє, що витрачені кошти не пішли марно. Дітям все це подобається та приносить користь. Розкриємо «таємницю»: окрім пуфиків та іншого, школа отримала власну медіатеку та модернізований спортивний зал з двостороннім освітленням.

Оновлення шкіл у Житомирі триває. Приклад  для наслідування показала ЗОШ №7 ім. В. Бражевського. Вперше у школі створено медіатеку, затишний куточок для кожного учня та для багатьох вчителів. Найбільше у медіатеці учнів приваблюють, звичайно ж, комп’ютери – точніше, інформація, яку можна отримати з їхньою допомогою.

«Основне призначення медіатеки – місце спілкування дітей різних вікових груп. Отримати легко потрібну інформацію та роздрукувати її, зробити проект з допомогою мультимедійної дошки. Фактично, для творчого розвитку учнів,» – говорить С. Сухомлин.

Приємною новиною поділився і заступник житомирського міського голови Матвій Хренов: «Хотів би зазначити, що у цій школі був відремонтований спортивний зал – один з найбільших у місті, де постійно відбуваються змагання міського та обласного рівня. А найголовніше,  що цього року відбудеться «трансформація» перших класів, тих, які підуть в школу з 1 вересня 2018 року. Плануємо виділити більше 7 млн. грн. За ці кошти повністю буде змінено наповнення класів: парти, роздаткові матеріали, дидактичні матеріали. Буде закуплена оргтехніка, щоб викладач міг роздруковувати нові сучасні дидактичні матеріали та працювати з дітьми».

«У нас оновився фонд книг. Діти почали більше цікавитись читанням, ніж це було раніше, вони постійно хочуть знаходитися тут. Школа забезпечує різноманітними жанрами книг: фантастика, казки, детективи та пригоди,» – додає завідуюча бібліотекою ЗОШ №7 Ілона Сахно.

Директор школи Валентина Чубінська розповіла, що діти у захваті від таких  змін. Учні кожної перерви відвідують медіатеку. Вчителі з допомогою мультимедійної дошки  проводять і уроки, і зустрічі, і семінари, а також індивідуальні заняття з дітками, які мають особливі потреби.

Олеся ЛАВРЕНЮК

1 коментар до "На що витратили понад півмільйона гривень у житомирській ЗОШ №7?"

  1. Тут редакцію запитують, чому у школі не видно дітей. 🙂 Відповідаємо: у школах, ліцеях та гімназіях Житомира триває карантин, який міська влада продовжила ще на один тиждень.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*