3 січня скалічили Вікторію Шилюк. А що святкував 4 січня Богдан Ходак?

Небайдужа житомирянка надіслала до редакції Times.Zt скріншот сторінки із соціальних мереж, де Богдан Ходак 4 січня розмістив фото. На фото можна побачити дві пляшки зі спиртним і тарілку з їжею. Підпис: «Мужской отдых)))))» Тобто, у нього хороший святковий настрій. Але з якої причини?

Нагадаємо, за даними редакції, Богдан Ходак є обвинуваченим у справі звірячого нападу на Вікторію Шилюк і перебуває зараз під вартою. Ми написали про це 1 лютого, оскільки на той момент це вже було «секретом Полішинеля»: житомиряни активно обговорювали цю персону в Інтернеті. Отже, ще раз. Напад на Віку стався 3 січня 2018 року. А вже наступного дня у Богдана Ходака якесь «свято», він викладає фото, зроблене, вочевидь, власноручно. 29 осіб це фото «лайкнули»…

Випадковий збіг? Можливо. Але якщо слідство та суд доведуть, що у скоєнні страхітливого злочину винен саме Богдан Ходак – ця «весела фотка» буде великим важким мінусом у його карму.

«Якщо 4-го був бенкет, то ніякого каяття і ніякого жалю у нього не було…» Так прокоментував це фото Ігор Гончарук – син Володимира Гончарука, на якого скоєно схожий напад 1 січня 2018 року. Обидва злочини сталися у глухій місцевості біля одного і того ж гаражного кооперативу. За інформацією редакції, слідчі посилено опрацьовують декілька версій, в тому числі версію причетності обвинуваченого також і до злочину 1 січня. Але об’єктивні дані станом на сьогодні не дають підстав вважати, що затриманий має якийсь стосунок до нападу на В. Гончарука. Слідство триває.

Вікторія Шилюк та її мама у лікарні. Скріншот з відеосюжету СК1

Віка посміхається, але досі не говорить… Скріншот з відеосюжету СК1

5 лютого Times.Zt написав про те, у якому стані перебувають жертви «кривавого січня». Завдяки невтомній праці медиків, завдяки небайдужості житомирян та волі до життя самих жертв – вони потроху стають на ноги. Причому в буквальному розумінні.

«У нас теж новини. Ми вже самі беремо пляшечку з водою і п’ємо. І сьогодні стали на ноги. На 1 хвилину і з підтримкою, але стояв сам!!!» – таке повідомлення отримала редакція 8 лютого від І. Гончарука. Через наше видання Ігор висловлює найглибшу вдячність медичним працівникам, які буквально витягли його батька з того світу. «У нього не було шансів. Але він вижив. Я обов’язково назву всіх поіменно! Лікарів, медсестер, простих людей, які допомагали, всіх!» – додав І. Гончарук. Позитивні зрушення є і Вікторії Шилюк, ми також про це писали. Але!

Без коментарів. Скріншот з відеосюжету СК1

Зайвих ілюзій не потрібно. Загальний стан В. Гончарука та В. Шилюк залишається дуже, дуже і дуже важким. Вони перенесли декілька серйозних операцій. І попереду не менш складні та серйозні, а також тривалі курси реабілітації. У Вікторії позаду хірургічна трепанація черепа, така ж процедура чекає і на Володимира. Віка не говорить. Володимир практично нічого не бачить. Тому ми невтомно нагадуємо житомирянам: допомагайте цим людям! Якщо можете допомогти не грошима, а чимось іншим – памперси, ліки, дієтичне харчування, надання медичних та реабілітаційних процедур тощо – зв’яжіться з редакцією Times.Zt і зробіть це!

Карта Ощадбанк: 5167 4901 0193 6327 (Ігор Володимирович Гончарук)

Карта ПриватБанк: 5168 7573 4801 2321 (Світлана Василівна Шилюк)

Тарас СТРІЛЬЧИК

1 коментар до "3 січня скалічили Вікторію Шилюк. А що святкував 4 січня Богдан Ходак?"

  1. Орина Маркевич | 09.02.2018 at 14:58 | Відповіcти

    Мужской отдых???? Это МУДАЦКИЙ отдых! Мужчина никогда не поднимет руку на пенсионера и на девушку, не станет им резать резать горло и выбивать глаза.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*