Вікторія Шилюк поволі стає на ноги – каже в. о. ректора ЖДУ

“Вікторія може вже зробити кілька кроків до інвалідного візка, сьогодні у спортзалі вона крутила педалі та піднімала гантелі. Їй розпочали робити голкорефлексотерапію та необхідні процедури. Єдиною проблемою залишається мова, але лікарі працюють…” – написав у Facebook виконуючий обов’язки ректора Житомирського державного університету Андрій Шевчук. 

Науковець поділився обнадійливою новиною після розмови з мамою Віки.  “Сьогодні перетелефонував до мами Вікторії Шилюк, щоб відвідати дівчину. СЬОГОДНІ вранці Вікторію ПЕРЕВЕЗЛИ до Центру неврології і реабілітації “Лосятинська лікарня”. Одразу ж розпочалися процедури,” – пише А. Шевчук. Він керує університетом, студенткою якого є В. Шилюк.

Нагадаємо, 5 лютого 2018 року Times.Zt опублікував резонансний матеріал:

Жертви “кривавого січня” В. Гончарук та В. Шилюк: що з ними зараз?

У відповідь редакція вже отримала декілька повідомлень від небайдужих громадян, в тому числі телефонний дзвінок з офісу народного депутата України. На лікування та реабілітацію цих двох людей, які постраждали від нелюдських нападів злочинців, потрібні величезні кошти. Ми закликали і продовжуємо закликати мешканців міста та країни – допомагати Вікторії Шилюк та Володимиру Гончаруку усім, чим ви можете.

Це наш тест на людяність, на право називатися житомирянами та українцями.

Карта Ощадбанк: 5167 4901 0193 6327 (Ігор Володимирович Гончарук)

Карта ПриватБанк: 5168 7573 4801 2321 (Світлана Василівна Шилюк)

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Вікторія Шилюк поволі стає на ноги – каже в. о. ректора ЖДУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*