Це той засекречений тип, якого затримали за напад на Вікторію Шилюк? (фото)

В Інтернеті з’явилися дані та фото особи, яку (ймовірно) затримали за звинуваченням у звірячому нападі на Вікторію Шилюк. Нагадаємо, після судового засідання, проведеного поспіхом і таємно від преси – вірогідному кривднику Віки присудили 60 діб тримання під вартою. Повідомили лише те, що це студент 19 років. Але шила в мішку не сховаєш – особливо в епоху розвинених соціальних мереж.

Спробуємо зрозуміти, що сталося. Наша реформована судова система надзвичайно гуманна до засуджених. Їм зараз, наприклад, дозволено користуватися мобільними телефонами та Інтернетом – і сотні рецидивістів «на зоні» успішно займаються різноманітним «бізнесом», в тому числі телефонним вимаганням та віртуальним шахрайством. Закон так само делікатний у питаннях охорони приватного спокою осіб, яких звинувачують у  тяжких злочинах. Тобто: молода дівчина, яка дивом вижила, лежить у лікарні з перерізаним горлом – а автор цього «подвигу» має залишатися інкогніто. Бо так велить закон. Вгадайте з одного разу: чи шануватимуть такий закон розгнівані житомиряни, вражені безглуздим кривавим злочином проти Віки?

Ми бачимо, що житомиряни плюють на цей закон. І плюють з такою силою, що завтра життя родичів Богдана Ходака може стати нестерпним – як вже стало нестерпним життя родичів бердичівського нелюда.

 

Хто винен?

Де і як стався витік інформації? Відповідь на це запитання не така вже й складна. Доступ до матеріалів справи Вікторії Шилюк мають:

 • слідча група та деякі чини поліції м. Житомира;
 • суддя;
 • адвокат обвинуваченого;
 • близькі родичі обвинуваченого;
 • близькі родичі потерпілої.

За даними Times.Zt, найбільш вірогідним джерелом витоку є останній пункт.

 

 

Що робити?

Times.Zt не має жодних доказів того, що злочин проти Вікторії Шилюк скоїла саме ця особа. Та й не наша справа щось доводити – це має зробити суд. Ми маємо лише (офіційно не підтверджені) дані про те, що у справі Вікторії Шилюк затримати та «закрили» на 60 діб Богдана Ходака. Ми також можемо сказати, що Богдан Ходак має відмінну фізичну підготовку – принаймні, достатню для того, щоб напасти на дівчину та скалічити її. І він божеволів від екстремальних видів дозвілля – таких, як паркур. Тобто, постійно перебував у пошуках адреналіну. І, оскільки ця інформація за фактом вже не є секретною, а громадський інтерес до справи Шилюк величезний – ми оприлюднили це.

 

Але важливі питання залишаються відкритими.

 1. Чи був зловмисник один під час скоєння злочину проти Вікторії Шилюк? За деякими даними, їх могло бути двоє або більше.
 2. Хто скалічив Володимира Гончарука? На пенсіонера напали 1 січня біля того ж гаражного кооперативу, де 3 січня напали на Віку.
 3. Чи були напади на Гончарука та Шилюк справою рук одного і того ж злочинця або однієї злочинної групи?
 4. Якими були мотиви цих звірячих нападів, внаслідок яких скалічено двох людей? Нагадаємо, у Гончарука було при собі 1500 грн., які ніхто не взяв. А у Шилюк не забрали гаманець та мобільний телефон. Отже, метою нападів було не пограбування. Тоді що?..

Тарас СТРІЛЬЧИК

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Times.Zt також писав на цю тему: У справі Вікторії Шилюк затримали 19-річного студента. А де той, хто скоїв злочин?

4 коментарів до "Це той засекречений тип, якого затримали за напад на Вікторію Шилюк? (фото)"

 1. А ничего так что он сейчас сидит, а ещё 1 убийство тем же самым подчерком было сделано на том же самом месте??? Уже третье

 2. Антон – а докладніше можна?

 3. Шановні, те що хлопця безпідставно звинувачують це факт!!! Всі прекрасно знайомі з нашою судовою системою і знають яким чином вибивають свідчення з невинних людей. Скільки людей в нашій країні відсиділи за те, що вони не скоювали? При цьому всьому в нас в Конституції України є стаття про призумцію невинуватості, отже дана стаття може ще послужити приводом для судової справи від імені даного хлопця.

 4. Да що ви? Кажете не ваша справа, а справа судової системи? то якого ж біса ви таку статтю подаєте з всіма даними? Не знаючи нічого з фактів. Сподіваюсь ви за це заплатите!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*