У Житомирі поширюють «оптимістичну» неправду про стан скаліченої Вікторії Шилюк

«Вікторія Шилюк заново вчиться їсти та говорити!» – такими оптимістичними заголовками тішили минулого тижня читачів деякі Інтернет-видання Житомира. Ми поспілкувалися з мамою постраждалої, і картина інша: Віка не говорить і сама не їсть. Взагалі не видає жодного звуку. І не робить жодного руху.

Так, Світлана Шилюк підтвердила, що нарешті з’явилася позитивна динаміка у стані її доньки (вона на фото праворуч). «Нарешті Віка вийшла з коми; звісно, вона ще не говорить, бо в неї був інсульт, а процес відновлення мовлення після такого займає тривалий період, як ви, мабуть, знаєте…» – сказала С. Шилюк. Але…

«Вона поки що не видає ніяких звуків, абсолютно, і не рухається…» – відповіла мати на наше запитання, яке природно виникло після отримання підозріло  райдужної інформації про стан здоров’я студентки з інших джерел. «Вона ще не може їсти ані з ложечки, ні тим більш самостійно, адже вона лежить прикутою до ліжка. Її організм підтримується за рахунок зонду та крапельниць. Я хочу передати величезне «дякую» всім людям, що допомагають нам: лікарям, медсестрам, ЗМІ, що висвітлюють нашу проблему, і людям, які допомагають нам вистояти матеріально! Такі суми, які витрачаються щодня у лікарні, є просто нереальними для нашої сім’ї!» – додала С. Шилюк.

Нагадаємо, 3 січня 2018 року з 19-річною Вікторією Шилюк сталася страшна історія: невідомий виродок пограбував її неподалік від дому, завдав ножових поранень, жорстоко побив до втрати свідомості і фактично залишив на вірну смерть. Якби дівчину оперативно не знайшли її батьки – вона, швидше за все б, померла від переохолодження та отриманих травм. Вікторію врятувало те, що у момент нападу вона розмовляла по телефону зі своїм другом, і коли вона під час розмови раптово закричала – родичі та близькі Вікторії забили на сполох. Дівчина потрапила до реанімації непритомною, з черепно-мозковою травмою, ішемічним інсультом та тромбозом легеневої артерії.

Ця історія сколихнула Житомир. Зараз Вікторія перебуває у відділенні реанімації та інтенсивної терапії. Стан дівчини був стабільно тяжким (кома), але нещодавно вона прийшла до тями. Щодня на підтримання життєдіяльності Вікторії витрачається близько трьох тисяч гривень. Нагадаємо банківські дані для допомоги постраждалій:

Реквізити картки ПриватБанк: 5168 7573 4801 2321

Світлана Василівна Шилюк

Катерина МАЧУЛЬСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі поширюють «оптимістичну» неправду про стан скаліченої Вікторії Шилюк"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*