Вікторія Шилюк прийшла до тями, але поки не може сказати жодного слова…

Вікторія Шилюк

Днями ми писали про жахливу історію звірячого побиття житомирської студентки Вікторії Шилюк. Нагадаємо, на 19-річну дівчину напав злочинець, який пограбував її у декількох сотнях метрів від рідного дому, скалічив та покинув помирати на березі Кам’янки. І ось новинними сайтами Житомира пройшла інформація: Віка перенесла у суботу 13 січня операцію, після чого вийшла з коми. Щоб перевірити це, ми зв’язалися зі Світланою Шилюк, мамою Вікторії.

“Так, вона прийшла до тями. Хочу подякувати за це лікарям від усього серці, це справжнє диво! Але стан Віки поки що дуже і дуже важкий, бо вона перенесла травматичний інсульт!” – повідомила С. Шилюк. За словами матері, яка зараз днює і ночує у лікарні, – донька поки що не говорить. Жодного слова. Відповідно, поки що вона не може дати свідчень, які допомогли б встановити особу виродка, який скоїв напад на неї.

Та все ж це, безперечно, позитивна новина, яка вселяю надію в усіх людей, небайдужих до трагедії. Ми тримаємо за Вікторію кулаки! І продовжимо інформувати читачів Times.Zt про подальший розвиток подій. Нагадуємо, кожен житомирянин і кожен громадянин України може допомогти дівчині стати на ноги, переказавши кошти для її лікування.

Реквізити картки ПриватБанк: 5168 7573 4801 2321

Шилюк Світлана Василівна

 

Будьте першим, хто прокоментував "Вікторія Шилюк прийшла до тями, але поки не може сказати жодного слова…"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*