Головну ялинку Житомира тихо прибрали, не дочекавшись Водохреща

Головну ялинку Житомира тихо прибрали

Житомиряни розгублені: вперше за багато років ялинку на площі Корольова прибрали до Водохреща. Традиційно святкове дерево мало стояти до 19 січня. Але на цих фото, зроблених 17 січня, ми бачимо, що ялинки вже нема, ярмаркові павільйони демонтують, територію прибирають. Але чому так рано?

На це сакраментальне запитання відповідь може дати лише міська влада. Будемо сподіватися, що аргументи на користь дострокового демонтажу ялинки  залізобетонні. Інакше між мерією та городянами виникне нове велике непорозуміння – бо, як не крути, а влада фактично «вкрала» у городян два дні зимових свят!

На площі працює декілька тракторів та очисна техніка з логотипами «Фаворит». Прибирається вся святкова атрибутика – свята закінчилися. Температура повітря вдень піднялася до 0 градусів, вийшло яскраве сонце. І весь сніг, що нападав 16 січня, почав поволі танути. Щоправда, на 18 січня синоптики обіцяють нові снігопади, сильні вітри та навіть завірюхи – оскільки Україна стала «полем битви» між холодним повітряним фронтом зі сходу та теплим фронтом з Атлантики.

Може, ялинку прибрали достроково для того, щоб її раптом не звалив ураганний вітер?..

2 коментарів до "Головну ялинку Житомира тихо прибрали, не дочекавшись Водохреща"

  1. «Христос Хрещається!» — «В ріці Йордані!»,
    Стосовно Головної Ялинки Міста Житомира (на жаль, не Дідуха)- символа Нового Року та Різдва.
    Якщо вже ігноруються споконвічні УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІЇ по святкуванню Новорічного-РІЗДВЯНОГО ЦИКЛУ СВЯТ, котрий завершується одним з великих народно-православних слов’янських річних свят. ВОДОХРЕЩА (Водохрища, Йорда́н, Водохрищи) та Хрещення Господнє, а у цей день закінчувалися Святки, відбувалося освячення водойм, купалися в ополонці і починали готуватися до зимового весільного сезону, то до якої міри суспільно-громадських відносин влади та громадян міста Житомира ми вже дійшли ?
    Трохи пафосно написав.
    Можна і по простому: А на хрена, “уважаємиє”, вже так, “по-небожительськи”, з висоти мІської Ратуші, плювати на Поліські народні традиції, православне Віросповідання, на своїх виборців, на жителів міста ? Хочу почути чергову демагогічну брехливу “відмазку” влади..

  2. Дякуємо за коментар, Сергію! З Вашого дозволу, ми використаємо його у продовженні цієї теми 19 січня.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*