Бердичівського нелюда арештували на 60 діб. Люди звинувачують і його сестру (фото, відео)

Вранці 22 січня під стінами Бердичівського міськрайонного суду зібралися сотні небайдужих бердичівлян. Суд мав обрати запобіжний захід нелюду, якого підозрюють у жорсткому вбивстві дружини Юлії Звєздіної (Козак). Багато хто тримав у руках фотографії закатованої молодої жінки.

Рідні та друзі Юлії, зрештою весь Бердичів – очікує на гідне покарання вбивці. Перед початком судового засідання знайомі охарактеризували Юлію як чудову та турботливу жінку, мати 7-річної дитини, яка залишилася фактично сиротою. Мати Юлії, Ірина Білецька розповіла про чоловіка доньки та його постійні знущання над нею. І. Козак заявила, що періодично виділяла велику суму грошей, аби зять не зловживав наркотичними засобами та алкогольними напоями. Також вона неодноразово переповідала спогади доньки, коли чоловік обіцяв розправитися з нею. Але кожного разу Юлія прощала Святослава і вірила, що все налагодиться…

Бердичівський міськрайонний суд

Суд щодо вбивства Юлії Звєздіної (Козак)

До суду прибули також адвокат звинуваченого Людмила Петрушина (Житомир) та члени його родини – які ледь не стали жертвами самосуду з боку розлючених городян. Сестра підсудного Світлана намагалася виправдовуватися: казала, що викликала декілька разів швидку допомогу, мовляв, хотіла допомогти жертві. Цинічно говорила про те, що ніяких побоїв не було. Причина виклику швидкої, за версією родичів підозрюваного – втрата свідомості: Юлія нібито впала у ванній кімнаті. На запитання журналістів, що робила Світлана у квартирі Юлії на той момент –  відповіла, що привела її сина Давида після відвідування міської лікарні.

Близькі загиблої Юлії Звєздіної (Козак)

Підозрюванний у вбивстві Юлії Звєздіної (Козак)

Присутні, запідозривши Світлану та її рідних у лицемірстві, кричали: «Вбивці!», «Ганьба!», «Ваші руки у крові!». Демонстрували також посмертні фотографії Юлії після скоєння злочину та у домовині. Людей було настільки багато, що на 5 лав для сидіння ставали ногами. Товкотнеча призвела до того, що слідчого не відразу пропустили до свого робочого місця.

Суддя Тетяна Вдовиченко неодноразово вимагала у присутніх не заважати судовому процесу і не вигукувати образи – коли до «клітки сорому» увійде підозрюваний, якого привезли з житомирського ІТУ. Слова Святослава ніхто не хотів чути. Він вочевидь плутався у показах. Особливо всіх збурили його слова про походи у православні церкви, щоб замолити гріхи. Здатися він вирішив біля моргу, де його арештували працівники поліції.

Підозрюваний не визнав своєї провини. Але нагадаємо: згідно з результатами експертизи, причиною смерті Юлії стала асфіксія (задушення) з надзвичайною великою силою. Це міг зробити лише фізично здоровий чоловік. Про психічне здоров’я цього суб’єкта висновок, вочевидь, зроблять психіатри.

Адвокат активно захищала підсудного – і це, як слід було очікувати, викликало роздратування серед присутніх. Л. Петрушина говорила російською мовою, яка їй «більш зручна». У ході засідання підозрюваний – вочевидь, з подачі адвоката –  відмовився від свого щиросердного зізнання і заявив, що його нібито «вибили» працівники поліції, застосувавши незаконні методи дізнання.

Адвокат також звинуватила громадськість, яка, на її думку, повинна працювати, а не «байдикувати» у робочий день у приміщенні суду. І водночас вимагала не винити свого клієнта в тому, що той не має офіційної роботи… В результаті суд продовжив запобіжну міру тримання під вартою до 60 діб, хоча адвокат та підсудний просили «домашній арешт».

Юрій МЕЛЬНИК

Адвокат підсудного

Суд в Бердичеві. Вбивство Юлії Звєздіної

Близькі та рідні Юлії Звєздіної

Бердичівський суд. Суддя

Вбивство Юлії Звєздіної. Матеріали справи

Вбивство Юлії Звєздіної. Зйомка

Вбивство Юлії Звєздіної. Фото загиблої

Вбивство Юлії Звєздіної. Судовий процес

Вбивство Юлії Звєздіної. Свідки

Вбивство Юлії Звєздіної. Бердичівський зал судових засідань

 

Нагадуємо: У Бердичеві затримали нелюда, якого підозрюють у дикому вбивстві дружини

Будьте першим, хто прокоментував "Бердичівського нелюда арештували на 60 діб. Люди звинувачують і його сестру (фото, відео)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*