Засніжений Житомир: короткий путівник по казковому місту

А чи давно ви дивилися вгору, а не під ноги? Чи давно ви блукали таким засніженим та неймовірно гарним містом?.. Ви кудись поспішаєте, женетесь за життям, яке від вас тікає навтіки. Але іноді дійсно варто лише зупинитися на мить, зробити паузу у справах лише на один день – та насолодитися чудовими видами міста, магічною сніговою казкою, яку малює сама природа.

Від вулиці Дмитрівської та музею Корольова – до парку барона де Шодуара… Алеєю блукаємо у надрах зимового парку. Неймовірний вид розкривається з пішохідного мосту. Відчайдушні рибалки не бояться холоду і сидять нерухомо на кризі. А дахи засніжених альтанок перегукуються в цю чудову днину.

Приємно споглядати, що не лише я блукаю самотиною при -7С по засніженому Шодуарівському парку. Тут зустрілися мені літні бабусі під ручку, декілька татусів з дитячими візочками. Але також подекуди самотні люди, як і я в цьому місці, які неквапливо походжали та розмірковували над життям.

Від «Ракушки» уверх та до Водонапірної вежі. Усе всередині завмирає від такої краси. Площі, шпилі соборів, історичні пам’ятки, звичайні будинки – усе припорошене снігом, усе закутане в містерію…

Тетяна РІХТЕР

Нагадуємо, раніше TimesZT писав: У Житомирі до Різдва встановили льодяні фігури

Будьте першим, хто прокоментував "Засніжений Житомир: короткий путівник по казковому місту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*