Спочатку ми хотіли опитати городян на вулицях міста. З’ясувати – що означає для них слово “соборність”? Який смисл воно несе? Якою вони уявляють соборну Україну?.. Але потім ми побачили ці обличчя. І зрозуміли, що запитувати – зайве. Бо відповіді читаються легко й без слів. Одна Держава. Один Прапор. Одна Честь. Одна Гордість.
День Соборності у Житомирі (відео)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2018/01/DSC_0726_edited-1-777x437.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "День Соборності у Житомирі (відео)"