Світ у пітьмі і Супергерой з ломом

Тут я пишу правду – чисту, як колумбійський кокаїн. Прозору, як гаванський ром. Це не для слабкої публіки, не для дитячих очей. Якщо ви занадто емоційні – припиніть читати і навіть не переходьте на цю сторінку! «Світ у пітьмі!» – ці слова повторюють у кожному поколінні, згадують у фільмах, газетах, книгах. І не дарма. Зло було завжди, воно є і буде завжди. Так само, Добро завжди воюватиме зі Злом і намагатиметься випустити йому кишки. Заради загального балансу.

Діти дивляться мультики зі сценами вбивств. Потім вони виростають і вгадайте, що?.. Починають самі вбивати людей. Так… Щось клацає в їх скронях, і вони повторюють те, що бачили у фільмі «Пилка» або «П’ятниця 13-е». Жага крові, поламаних зубів, лише заради забави.

Писати про вбивства зовсім не мій коник. Але те, що відбувається у цьому місті – змушує піднімати все це лайно і запалювати перед людьми червоне світло. Замість придорожніх банерів з рекламою ковбаси варто було б написати великими буквами: «БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!»

У цьому місті людська голова може стати таким же ковбасним фаршем, без особливої ​​реклами. Або у стилі: дівчата – не гуляйте ввечері по темних провулках! Крокуючи ввечері з роботи або тренування пам’ятайте: вам може загрожувати небезпека. Ні, це не жарт і не перебільшення. Це реальність міста, в якому ми живемо. Можна спокійно, сидячи на лаві у себе на подвір’ї, знайти використаний «водник», який весь почорнів від смол дешевого «дубаса». Або у тролейбусі вас випадково вжалить щось гостре – а це шприц, що стирчить у старому сидінні. Його залишив якийсь психопат з настирливою ідеєю помститися Світові за свої гріхи.

Спостерігаючи за останніми подіями в цьому місті, можна лише сказати: це повний хаос. Це Місто Гріхів. Напад на студентку, напад на літню людину, і ще маса злочинів, про які ми не знаємо. Запитайте, чому? Відповідь може бути різною… Мілісенти вміють використовувати свої повноваження за вигідним призначенням. Сидячи в зручному кріслі, в броньованому кабінеті, гладкий дядько почувається прекрасно. А що, зарплату платять вчасно, і роботи не дуже багато, і нічого не загрожує. Просто диво небесне! ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ! МИ ВАС ЗАХИСТИМО! – коли ваш череп проб’ють металевим ломом. Зате ми можемо гарантувати виродку повну конфіденційність, із захистом всіх його прав.

Запитайте у себе: а в цьому місті може з’явитися Супергерой, який наведе порядок і встановить правосуддя? Супергерой, у якого лом міцніший за лом виродка – може, він вже тренується і навіть пошив собі костюм?..

Ґонзо ОЛДСКУЛЕР

P. S. Нагадуємо, Times.Zt може не поділяти думку авторів, яка завжди суб’єктивна. Деякі висловлювання комусь можуть здатися несправедливими і навіть образливими. Але «кривавий січень» у Житомирі загострив наші почуття. І ми надаємо майданчик для вільного висловлювання всім, хто хоче і може це зробити. Маєте що сказати? – зайдіть у розділ «Контакти» і зв’яжіться з редакцією! Ви можете писати під справжнім іменем – або обрати псевдонім, як зробив автор цього допису. 

Будьте першим, хто прокоментував "Світ у пітьмі і Супергерой з ломом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*