60 теплотрас оновлять в Житомирі за кілька років

В рамках міжнародного співробітництва та за фінансової підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку і державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації в місті планують оновити та замінити 60 теплотрас.

35 теплотрас буде оновлено в Житомирі в рамках проекту з розвитку системи теплопостачання за фінансування Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) . Тендер на проведення робіт виграло підприємство «Прогрес 92». Компанія не вперше залучається до ремонту теплотрас у Житомирі. Так, саме фахівці «Прогрес 92»успішно провело складні роботи з заміни повітряної тепломагістралі від районної котельні №6 (РК-6) по вулиці Жуйко.

У 2019 році, аби не створювати транспортний колапс у місті, повністю замінити планують поки 12 з 35 теплотрас.Загальний кілометраж теплотрас, що потребують оновлення складає близько 14 км.

Ще 25 тепломереж буде замінено за проектом з енергоефективності за фінансування державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації (СЕКО).

Фахівці КП «Житомиртеплокомуненерго» наголошують, що оновлення тепломереж проблема нагальна, оскільки більшість труб в тепломережах міста віком понад 30-40 років, що підвищує ймовірність аварій. Нові труби, які замінять стару мережу, відповідають європейським стандартам. Відтак оновлення мереж не лише значно зменшить кількість аварій, але й запобігатиме втратам тепла.

Будьте першим, хто прокоментував "60 теплотрас оновлять в Житомирі за кілька років"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*