За наругу над прапором України 23-річному коростенцю загрожує тюремний строк

15 лютого слідчі Коростенського відділу поліції розпочали розслідування наруги над державним символом. Відео із записом пошкодження Прапора України з’явилося цієї п’ятниці у соціальній мережі на сторінці одного з корост енців. 18 лютого поліцейські на підставі зібраних свідчень та доказів оголосили про підозру у вчиненні правопорушення 23-річному коростенцю.

Під час досудового розслідування встановлено, що хлопець разом з друзями прямував з кафе на дискотеку і, побачивши встановлений поблизу адміністративного приміщення Прапор, зірвав його,  почав ним розмахувати, бити об землю та нецензурно при цьому висловлюватись.

Правопорушення   було   скоєно   ще   7   січня,   поліції   ж  стало  відомо   про  подію 15 лютого, завдяки відео,  записаному та розміщеному у соціальній мережі одним з очевидців.

Нині встановлено особи і виконавця, і оператора. У рамках кримінального провадження вони дали свої свідчення.

«Наруга над Прапором, що є Державним символом  – це прояв крайньої неповаги і до батьків, і до себе, і до своєї країни. Парубок, який це вчинив, перебував у стані сп’яніння, однак це ніскільки його не виправдовує, швидше навпаки – свідчить про ставлення до моральних норм та людських цінностей», – прокоментував  начальник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко.

За погодженням з Коростенською місцевою прокуратурою слідчі Коростенського відділу поліції 18 лютого оголосили хлопцеві про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 338 (Наруга над державними символами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді як штрафу, так і позбавлення волі терміном до 3 років.

Будьте першим, хто прокоментував "За наругу над прапором України 23-річному коростенцю загрожує тюремний строк"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*