Житомирщина отримає державну субвенцію на облаштування внутрішніх туалетів у школах

«Гідність дитини!» – під такою умовною назвою на Житомирщині буде реалізовано програму з облаштування внутрішніх теплих туалетів у школах. На її реалізацію держава виділила додаткову субвенцію у розмірі понад 26 млн грн. Наразі управління освіти і науки обласної державної адміністрації збирає пропозиції від районних відділів освіти щодо облаштування зручностей усередині шкіл.

Загалом у 2019 році на покращення якості освіти у бюджеті закладено 1,5 млрд грн. Житомирській області із державного бюджету передбачена субвенція на покращення   санітарно-гігієнічних   норм   у   закладах   освіти   на  суму  26 млн 340,5 тис. грн.

Обов’язковою вимогою міністерства є відбудова туалетів саме в поточному році. Наразі така субвенція від держави передбачається вперше.

«Дуже важлива державна програма з поки що умовною назвою «Гідність дитини». Це програма на облаштування теплих внутрішніх туалетів. За офіційною статистикою, близько тисячі шкіл — думаю, що насправді більше — не мають у ХХІ столітті внутрішніх туалетів. Звісно, коли не забезпечені базові потреби дитини, коли вона не може фізіологічні потреби справити в цивілізований спосіб, нам важко говорити про Нову українську школу», — розповідає радниця Міністра освіти і науки Іванна Коберник.

Нині триває збір пропозицій від відділів та секторів освіти районних державних адміністрацій щодо кількості шкіл, які потребують облаштування туалетів усередині шкіл.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщина отримає державну субвенцію на облаштування внутрішніх туалетів у школах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*