600 позовів проти боржників подало до суду минулого року КП “Житомиртеплокомуненерго”

600 позовів проти боржників подало до суду минулого року КП "Житомиртеплокомуненерго"

Минулого року КП “Житомиробленерго” подало до суду майже 600 позовів проти боржників. Сотні рішень суду вже на виконанні. Більшість минулорічних справ стосувалися боржників, які декілька опалювальних сезонів не сплачували за тепло. Тепер підприємство розпочало роботу з боржниками, які мають борги по останньому опалювальному сезону.

“ЖТКЕ має право подати до суду на користувача послуг, який не сплачує протягом двох місяців, але зазвичай це відбувається після накопичення боргу за 3 місяці,”

– зазначають на підприємстві.

За законом, після отримання судового рішення, справа передається до виконавчої служби, після чого на боржників очікує арешт банківських рахунків, блокування карток, заборона виїзду за кордон, зупинення відчуження рухомого та нерухомого майна.

Однак боржник може не доводити справу до суду, адже спочатку такі споживачі отримують попередження. І лише після цього, у разі якщо борг так і не сплачено або не укладено договір реструктуризації, підприємство подає позов до суду.

Тож у ЖТКЕ закликають розраховуватися вчасно або звертатися на підприємство щодо реструктуризації боргу, адже, якщо борги повертаються через суд, боржнику також доведеться додатково сплатити судові та виконавчі збори.

Нагадаємо також, що боржниками “Житомирводоканалу” відтепер займатимуться… колектори.

Будьте першим, хто прокоментував "600 позовів проти боржників подало до суду минулого року КП “Житомиртеплокомуненерго”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*