Мешканець обласного центру Михайло Кучевський здобув “золото” на Всекраїнських змаганнях “Київська сотка”, які пройшли напередодні у Київській області.

74-річний житомирянин проїхав 100 кілометрів лише за 4 години 5 хвилин, що допомогло йому вибороти перше місце та золоту медаль у категорії “70+”.

На досягнутому чоловік зупинятися не планує та готується у наступному, 2020 році, знову прийняти участь у “Київській сотці” та побити свій власний рекорд.

Більше у відеосюжеті:

74-річний житомирянин переміг у Всеукраїнстких змаганнях із велоспорту

74-річний житомирянин Михайло Кучевський прийшов у велоспорт у 2018 році, а 1 вересня цього року став переможцем Всеукраїнських змагань з велоспорту «Київська сотка», які відбувалися в Київській області.Чоловік проїхав 100 кілометрів за 4 години 5 хвилин, здобувши першість і золоту медаль у віковій категорії 70+. Про те, як підтримує фізичну форму та які має плани на майбутнє, – спортсмен розповів нашим кореспондентам

Posted by UA: Житомир on Wednesday, 18 September 2019
Відео від UA:Житомир

Нагадаємо, Житомирські спортсмени здобули три перемоги поспіль на чемпіонаті України з бігу.

1 коментар до "74-річний спортсмен з Житомира став переможцем у Всеукраїнських змаганнях з велоспорту (ВІДЕО)"