Скандальний екс-керівник Житомирського ТТУ подав позов на Сухомлина

Screenshot 24 1 628x437 - Скандальний екс-керівник Житомирського ТТУ подав позов на Сухомлина

Колишній начальник Житомирського трамвайно-тролейбусного управління Євгеній Демчик подав позов на міського голову Сергія Сухомлина щодо свого звільнення.

Про це Демчик написав на своїй сторінці у соцмережі.

За словами екс-керівника увесь час після свого звільнення він займався юридичними питаннями та готував судовий позов щодо скасування розпорядження Сухомлина.

Демчик упевнений, що зможе довести протизаконність такого рішення та довести всім, що історія з перевіркою та “псевдо-фактами” стосовно зловживання службовим становищем є видуманою міським головою та його “поплічниками”.

“З дня мого звільнення пройшов вже практично місяць, а транспортна реформа так і не запрацювала. Дивно! Адже зі слів місцевих реформаторів в зриві реформи винен саме я. Правда, вони все ще досі мене згадують тихими недобрими словами. Фантомні болі, я розумію.”, – йдеться у тектсті публікації.

Також Демчик звернувся до колективу ТТУ та вкорте пообіцяв не залишати на призволяще підприємство та, все ж, достукатися до влади хоча б через суд.

“Вибори не за горами і житомиряни зможуть дати оцінку і меру, і безхребетним депутатам, які ось уже чотири роки мовчки спостерігали за тим, як знищується транспортна сфера в місті. Та й не тільки транспортна…”, – підкреслив колишній начальник.

Нагадаємо, скандально відомого очільника КП “ЖТТУ” Євгенія Демчика звільнили з посади.


Будьте першим, хто прокоментував "Скандальний екс-керівник Житомирського ТТУ подав позов на Сухомлина"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*