8-річна українка в соцмережах демонструє дорослі стосунки з 13-річним блогером: у мережі скандал

Стосунки моделі з Києва Мілани Маханець та блогера Паші Пая, яким по 8 та 13 років відповідно, спричинила скандал в українських соцмережах.  В Instagram діти демонструють поцілунки та навіть спільні ночівлі. Через це користувачі неабияк обурюються у коментарях.  

Про те, що дівчинка зустрічається зі старшим від себе на 5 років блогером, Мілана розповіла в Instagram Stories. Дитинка регулярно публікує знімки, де вони з обранцем спільно проводять час. 

“Ми почали зустрічатися з Пашею. Так, це правда”, – заявила Мілана Маханець.

Мама маленької моделі Дарина Маханець розуміє та підтримує доньку. Жінка розповіла, що у пари справжнє кохання, і  це не театральна гра. Також вона заявляє, що “це їхнє життя і вони самі розберуться”.

Користувачі Facebook шоковані такими відносинами й активно обурюються, не розуміючи, як батьки взагалі допускають таке. Деякі коментатори закликали позбавити маму 8-річної Мілани батьківських прав.

“Світ збожеволів”, “Це ж діти”, “Фу”, “Стосунки у 8 років? Мати точно ненормальна якась”, “Цією так званою “мамою” повинні зайнятися правоохоронні та соціальні служби!”, “Таких батьків потрібно позбавляти батьківських прав!”, “А що, статтю за розбещення неповнолітніх скасували? Які стосунки у 8 років?”, “Жах. Просто немає слів”, – пишуть користувачі у Facebook.

Що відомо про Мілану Михалець та Пашу Пая:

На особисту сторінку Мілани Маханець в Instagram підписано 480 тисяч користувачів, у Паші – 30 тисяч. Проте неабияку популярність пара отримала саме в мережі Like. Там Мілана блогерка-мільйонник, на неї підписались понад 6 мільйонів осіб, а за хлопцем стежать 500 тисяч користувачів.

Окрім цього, Мілана – модель. Вона знімається для брендів дитячого одягу, також її фото публікують у глянцевих журналах.

Будьте першим, хто прокоментував "8-річна українка в соцмережах демонструє дорослі стосунки з 13-річним блогером: у мережі скандал"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*