9-річна житомирянка отримає Сертифікат Національного реєстру рекордів України | Times ZT

9-річна житомирянка отримає Сертифікат Національного реєстру рекордів України

Юна житомирська бандуристка, учениця музичної школи №1 імені Святослава Ріхтера Маргарита Костеньова отримає Сертифікат від Національного реєстру рекордів України, як наймолодший композитор України. Урочисте вручення документу відбудеться 6 травня 2019 року о 17 годині в приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги в рамках гала-концерту кращих учнів та викладачів шкіл естетичного виховання міста Житомира.

Маргарита Костеньова, не зважаючи на юний вік, досягла надзвичайно багато на музичному терені. Не зважаючи на те, що грі на бандурі дівчинка навчається лише три роки,  в її арсеналі багаточисельні перемоги на Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких конкурсах. А 24 квітня 9-річна композиторка дала у Києві, в літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка, свій перший сольний концерт. Багатьом українцям дівчинка також запам’яталася як юна принцеса телепроекту “Круче всех” на телеканалі “Інтер”.

Власні твори Маргарита почала писати у 8 років. Кожен її твір був створений під впливом певних подій та вражень: знайомства на фестивалях-конкурсах з артистами, які вже підкорили світову сцену; тепла атмосфера глядацьких залів та вдячність слухачів; трагічна ситуація, яка вирує на сході України.

“Багато людей критикують те, що я намагаюся розвивати дитину тим, що ми часто їздимо на конкурси… Потім ті ж люди захоплюються новими творами Маргаритки, не розуміючи, що саме на цих конкурсах вона отримує підтримку, розуміння і натхнення творити…”, – ділиться рецептом успіху мати дівчинки Ольга Костеньова.

Маленька бандуристка має власний ютуб канал, де кожен охочий може почути нові твори юної композиторки. Наразі дівчинка закінчила роботу над своїм новим творінням “Сповідь бандуриста” – першим у її доробку твором для бандури у супроводі фортепіано.

Будьте першим, хто прокоментував "9-річна житомирянка отримає Сертифікат Національного реєстру рекордів України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*