1X FAN models
coin24 crypto exchange
Stay with Ukraine
Stay with Ukraine
1xfan manager
coin24 crypto exchange

Як школярам продовжувати навчання в умовах війни

Міністерство освіти України докладає усіх зусиль, аби діти змогли відновити навчальний процес. На жаль, наразі багато дітей знаходяться за межами країни, окрім того, від початку війни в Україні було зруйновано та пошкоджено окупантами 211 шкіл.

На сьогодні в 17 областях України вже відновлено навчання в школах, поки в дистанційному режимі. Діти, які є тимчасово внутрішньо переміщеними особами можуть продовжити навчальний процес за місцем тимчасового проживання.

Що стосується учнів, які виїхали за кордон, то варто зауважити, що в окремих країнах для переселенців можуть бути організовані заклади та класи, навчання в яких проводитиметься за державними стандартами та освітніми програмами України.

Якщо школа, в якій діти вчилися в Україні, вже організувала дистанційне навчання, МОН рекомендує учням підключитися до нього. Встановити контакт зі своїм закладом повинні батьки.

Окрім того, батьки можуть також звернутись до Міжнародної української школи (МУШ) із заявою про зарахування до МУШ на екстернат на індивідуальній основі. Необхідну інформацію розміщено на сайті школи (uis.gov.ua).

Для групової чи індивідуальної роботи діти можуть використовувати будь-які онлайн-ресурси.

Водночас МОН також запровадив такі всеукраїнські навчальні ініціативи, як:

  • Дитячий онлайн-садок НУМО з відеоуроками для дітей від 3 до 6 років. Доступно на YouTube каналах МОН та UNICEF.
  • Платформа “Всеукраїнська школа онлайн”, з відеоуроками, конспектами, тестовими завданнями, а також — Кабінет вчителя, який допомагає залишатися на зв’язку з учнями. Також доступний у форматі мобільного додатку.
  • “Навчання без меж” — спільний проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики та українських телеканалів.
  • Всеукраїнський онлайн-розклад для учнів 1-11 класів від МОН та Google Україна.

Для тих, хто готується до наступних ЗНО також працюють сервіси для підготовки:

  • безкоштовна онлайн-платформа ILearn.
  • безкоштовний сервіс ЗНО-онлайн. Всі тести попередніх років доступні безкоштовно, а також доступні коментарі та пояснення щодо тестів.

Дізнатися про інші доступні сервіси для освітнього процесу та отримати посилання можна в чат-боті @Dovidka_info_bot.

Будьте першим, хто прокоментував "Як школярам продовжувати навчання в умовах війни"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*