Афера на 300 тис грн: у Бердичеві шахрайка 5 разів “продавала” один і той самий будинок кільком покупцям

54-річна жителька районного центру отримала повідомлення про підозру у вчиненому злочині. Згідно інформації, котру вдалося зібрати слідчим, підозрювана займалась фіктивним продажем одного й того ж будинку різним жителям області.  

У рамках розслідування було з`ясовано, що жінка розмістила оголошення щодо продажу частини будинку, що розташований у місті Бердичеві. Потенційних покупців вона запрошувала до будинку та показувала його у всій красі. Під час розмови запевняла, що є власницею помешкання. Перша фіктивна продаж відбулася у лютому минулого року, а остання – цьогоріч, у січні.

За вказаний період підозрювана пообіцяла продати будинок 5-ти громадянам, з яких попередньо брала завдатки у сумі від 20 тисяч гривень. 

Слідчим вдалося зібрати достатню кількість доказів, які вказують на протиправну діяльність жінки. Днями правоохоронці встановили її місце перебування та доставити до відділку, де їй було оголошено про підозру.

Зараз слідчі готуються документи до суду.

Нагадаємо, що у Житомирі шахрайка-“провидиця” ошукала перехожу.


Будьте першим, хто прокоментував "Афера на 300 тис грн: у Бердичеві шахрайка 5 разів “продавала” один і той самий будинок кільком покупцям"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*