У Житомирі придбають сучасне обладнання для мамогрофічного дослідження

Згідно підрахунків у Житомирській ОТГ живуть більше аніж 75 тисяч жінок, які старші 40-ка років. Кожна з них перебуває у групі ризику на виникнення раку молочних залоз, який за даними фахівців займає перше місце у рейтингу новоутворень у жінок.

Наразі у лікарів є можливість виявити захворювання на ранніх стадіях, але для цього кожна жінка зобов`язана проходити мамографічне дослідження раз у році. Цінність вказаного дослідження неоціненна.

“Упродовж останніх років одним з найбільших досягнень в мамології прийнято вважати винайдення мамографу з томосинтезом, за допомогою якого можна виявляти пухлини діаметром в 1 міліметр або навіть менші. При такому розмірі новоутворення пацієнтку можна успішно вилікувати, застосовуючи місцеве лікування та досягти високих показників виживаності”, – інформують експерти з управління охорони здоров`я. 

Тож оцінивши усю важливість такого методу діагностики, Житомирська міська влада підтримала рішення щодо придбання дороговартісного мамографічного комплексу з томосинтезом, вартість якого 9 мільйонів гривень. 

Нагадаємо, у Житомирі придбають авто для перевезення людей з обмеженими можливостями.Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі придбають сучасне обладнання для мамогрофічного дослідження"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*