У Житомирі збираються облаштовувати велодоріжки вже цього місяця

Першу розмітку з велодоріжками в Житомирі збираються нанести по вулиці Леха Качинського та Чуднівській вже в цьому місяці. По обидві сторони проїжджої частини на цих дорогах планують облаштувати пластикові велодоріжки з шириною від 1 метра до 1,2 метрів.

«Ми трохи звузили права водіїв, для того щоб по обидві сторони дороги облаштувати доріжки для наших велосипедистів. Ми не можемо зараз нанести цю розмітку, бо технологічно після ремонту повинно пройти два тижні, щоб ця розмітка не стала жовтою. По вулиці Чуднівській та Бердичівській ми хочемо нанести саме пластикову розмітку, але через те що в Україну така розмітка не постачається, зараз є затримка до 15-20 серпня. Тоді ми вже наноситимемо розмітку та формуватимемо велосмуги для того, щоб люди могли з центру доїхати до гідропарку», — сказав міський голова Сергій Сухомлин під час онлайн прийому громадян. 

Міський голова також анонсував, що наступного тижня розпочнуться планові ремонтні роботи по вулиці Київській.

 

«Там ми плануємо з однієї сторони виділити лінію для велодоріжки, а в зворотному напрямку облаштувати для цього тротуари. Такий проект вже є. Сьогодні з проектантами ми також прораховували можливість велодоріжки по вулиці Покровській, щоб з однієї частини повноцінно відремонтувати тротуар, а з іншої частини залишити невелику площу для пішоходів, а основну частину облаштувати під велодоріжки», — поділився Сухомлин.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі збираються облаштовувати велодоріжки вже цього місяця"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*