Актор Чак Норріс погрожує Лукашенку: «Я примушу тебе плакати!» (ВІДЕО)

«Привіт, це Чак Норріс! Я хочу сказати декілька слів Саші. Нікнейм – «Саша 0%» і «містер Тарган». Ти знаєш, коли я ріжу цибулю, то цибуля плаче. Якщо ти не припиниш те, що робиш зараз – то я прийду в одну з твоїх резиденцій і примушу тебе плакати!» Таке відео записав культовий американський кіноактор і майстер бойових мистецтв.

Чак Норріс народився 1940 року і 10 березня відсвяткував 80-річчя. З молодих років він займався дзю-до і карате, а у зрілі роки опанував також бразильське джиу-джитсу і тхеквондо.

1965 року Чак (справжнє ім’я – Карлос Рей Норріс молодший) переміг на чемпіонаті усіх зірок в Лос-Анджелесі.  Першою серйозною акторською роботою Норріса став легендарний фільм «Шлях дракона». Режисером цієї стрічки (і напарником Чака по знімальному майданчику) був Брюс Лі.

Від 1993 до 2001 року Чак знімався у серіалі «Вокер, техаський рейнджер» – який приніс йому всесвітню славу.

Чак Норріс став героєм численних мемів, побрехеньок та жартівливих «фактів». «Факти про Чака Норріса» свідчать, наприклад, що Чак Норріс – єдина людина у світі, яка може ділити на нуль.

Улюблений «факт» самого Норріса: його зображення не можна вибити на горі Рамшор, бо тамтешній граніт занадто м’який для бороди Чака.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Актор Чак Норріс погрожує Лукашенку: «Я примушу тебе плакати!» (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*