Акторка Ірма Вітовська презентувала в Житомирі фільм «Коза Ностра. Мама їде»

Сьогодні, 13 грудня, у житомирському кінотеатрі ім. Івана Франка відбувся премʼєрний показ українського фільму «Коза Ностра. Мама їде». 

Перед сеансом глядачі змогли поспілкуватися з головною акторкою фільму – Ірмою Вітовською та з головою Асоціації «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!» Андрієм Різолем. 

За словами Ірми Вітовської, українське кіно несе в собі неабияку цінність, а також допомагає переключитися з сьогоденних подій і трішечки відпочити:

«Я вперше презентую фільм в Житомирі. До цього, я бувала тут тільки з виставами. Я також амбасадорка проєкту “Кіно заради перемоги” і ми продовжуємо тримати кіноіндустрію і популяризувати кіноіндустрію України. А також кіно працює на різні фронти і на різні больові та мотиваційні виклики: мобілізація українців, повернення в свою ідентичність, це стосується тих, хто довгий час в Україні був у дефіциті українського фону, це і переселенці, і військові. І сьогоднішній фільм – терапія, коли можна на дві години майже відключитися. Ми це вже перевірили».

Кінопродюсер Андрій Різоль наголосив, що Житомирська область лідирує по кількості показів українського кіно:

«Я сюди приїзжаю вже як додому. Зараз триває тур “Кіно заради перемоги” і маю сказати, що Житомирська область лідер із Вінницькою, бо саме на Житомирщині організували вже понад 100 кіноподій. Зараз постійно перериваються кінопокази через загрозу обстрілів чи відсутність електрики, але знаєте, незважаючи ні на що, українське кіно несе людям саме терапію, можливість трохи перезавантажитись».  

Довідка: Фільм «Коза Ностра. Мама їде» – це сімейна комедія, яка поєднала у собі українську щирість та італійські пристрасті. Режисером фільму став італієць Джованні Дота. Знімальний процес проходив у Карпатах, на Сицилії та на околицях Риму.

Нагадаємо, «Нагодуй хвостатого»: небайдужі допомагають волонтерам «Animal Help Zhytomyr» збирати корм для тварин (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Акторка Ірма Вітовська презентувала в Житомирі фільм «Коза Ностра. Мама їде»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*