У Житомирі завершується реконструкція гуртожитку для біженців

У Житомирі завершується переобладнання приміщення колишнього ВЖРЕПу під гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб.

Даний прихисток для тимчасового проживання буде повністю замебльованим. Це дасть можливість семи сім’ям оселитися тут «під ключ». Окрім того, приміщення обладнане пральнею, душовою, дитячою ігровою та великою кухнею. Весь простір оснащений технікою, посудом, постільною білизною та іграшками.

«Коли ми починали проєкт, то розуміли, що маємо забезпечити максимальний комфорт. Елементарні побутові речі: ложки, виделки, телевізор, посудомийка і навіть постіль — повинні вже бути тут»,

— зазначив директор КУ «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк.

Фінансові витрати на реконструкцію покриють за рахунок грантових коштів уряду Німеччини та Швейцарської Конфедерації в межах проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ”.

Першочергово до гуртожитку зможуть тимчасово заселилися житомиряни, чиї оселі знищив агресор. Наразі містянам, які втратили будинки і квартири після ракетних ударів рф винайм житла за договором оренди компенсує місцевий бюджет.

Детальнішу інформацію щодо послуг соціального прихистку можна отримати за номером телефону: (0412) 48-11-88.

Нагадаємо також, що для тимчасового проживання внутрішньо-переміщених осіб у Житомирі функціонує центр святого Василія Великого.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі завершується реконструкція гуртожитку для біженців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*