Директор Водоканалу звітуватиме перед громадою: активісти вимагають відставки (ФОТО)

Під час позачергової сесії житомирські активісти вимагали у міського голови та депутатів надати пояснення щодо продовження контракту терміном на 2 роки директору КП «Житомирводоканал».

У зв’язку із неодноразовими скидами нечистот у річку Тетерів та погіршенням екологічної ситуації внаслідок таких дій активісти вважають таке рішення міського голови неприпустимим. Тому закликали і міського голову, і депутатів розірвати договір з Андрієм Нікітіним.

«За два роки діяльності він (Андрій Нікітін, — ред.) знищив нашу річку та нищить населення. Щодо цієї особи відкриті кримінальні провадження. Ми закликаємо депутатів та міського голову вжити міри щодо цієї людини. Чому сьогодні це ігнорується? Винесіть це питання на розгляд сесії та розірвіть з ним договір. Ми вимагаємо відставки цієї людини, в якої навіть немає освіти. Невже в Житомирі немає нормальних фахівців, які можуть очолити КП “Житомирводоканал”? Така людина, яка причетна до корупційних дій, не має права очолювати таку важливу для міста посаду», — обурились активісти.

За словами активістів, протягом періоду роботи пана Нікітіна ніяких покращень не відбулося. Натомість виникло досить багато негативних випадків та порушень.

Але Сергій Сухомлин критично оцінив такі репліки активістів та зауважив, що знає про випадки, коли на базарі скуповувалася дохла риба та запропонував не робити нікому популістичних заяв.

«Наступного тижня директор Водоканалу буде звітувати за проведену роботу перед депутатами та громадою. Якщо вони вирішать, що робота проведена неякісно, то будуть вжиті міри. Але я проти голого популізму», — сказав Сергій Сухомлин.

Натомість критичну позицію щодо комунального підприємства висловили й депутати міської ради. Деякі з них зазначили, що комунальне підприємство не має бути закритим об’єктом, яким воно є зараз.

«З Водоканалу не можна отримати відповіді на запити та отримати жодної інформації. Це взагалі якась закрита структура. Скажіть конкретно коли будуть ці слухання. Давайте сформуємо нормальну наглядову раду та заслухаємо аудитора. Вирішити це питання можна буде тоді, коли Водоканал стане відкритим для громади. Я пропоную провести аудиторську перевірку і після цього робити висновки», — зазначила Любов Цимбалюк.

Тож міський голова пообіцяв, що наступного тижня директор КП «Житомирводоканал» буде звітувати перед депутатами та громадою. Точну дату він пообіцяв озвучити згодом.

Василь ХОМЮК

Більше про роботу КП «Житомирводоканал» можна дізнатися за посиланням.

Будьте першим, хто прокоментував "Директор Водоканалу звітуватиме перед громадою: активісти вимагають відставки (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*