Депутати дозволили ЖТТУ придбати 23 комунальні автобуси за умовами лізингу

Депутати дозволили керівництву Житомирського ТТУ придбати нові МАЗи на умовах фінансового лізингу. Таке рішення вони підтримали під час позачергової сесії міської ради.

За словами заступника міського голови, відсоткова ставка за умовами лізингу від Укргазбанку не змінилася та становить 13 % річних. А так як депутати підтримали придбання 23 автобусів, незабаром розпочнеться процес закупівлі.

Загалом усі 40 білоруських автобусів, які придбає трамвайно-тролейбусне управління, обійдуться міському бюджету приблизно у 130 мільйонів гривень. Усього на придбання автобусів у міському бюджеті 2018 року заклали 64 мільйони гривень.

Заступник міського голови також розповів, що договір фінансового лізингу укладений на 13 місяців. Тобто до кінця 2019 року міська рада має заплатити усі 130 мільйонів за новенькі комунальні МАЗи.

Під час обговорення питання на сесії у депутатів також з’явилися питання щодо нинішньої ситуації з комунальним транспортом. Зокрема, мова йшла про наявність пального, водіїв та кількості автобусів, які зараз їздять по маршрутах.

Дмитро Ткачук пояснив, що спочатку були проблеми з виходом комунального транспорту на маршрути, адже ТТУ не встигло провести тендери на придбання пального. Проте зараз, запевнив чиновник, ця проблема вирішена.

«Як тільки був підписаний договір по тендеру на закупівлю пального, автобуси виїхали на маршрут. Наразі ми маємо 2 договори на закупівлю пального. Тож з цим проблем не буде. На існуючий рухомий склад з 17 автобусів є 35 водіїв. Тобто цей транспорт забезпечений повною мірою. Криза з водіями дійсно є, але якщо ми не закупимо автобусів, ми не зможемо найняти водіїв», — пояснив заступник міського голови.

Крім того, чиновник розповів, що у фінансовому плані на наступний рік передбачили 200 тисяч гривень на обслуговування нових автобусів. Цього ж року на ремонт витратили  283 тисячі.

Василь ХОМЮК

Будьте першим, хто прокоментував "Депутати дозволили ЖТТУ придбати 23 комунальні автобуси за умовами лізингу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*