Знову без води: через ремонт деякі медзаклади, заводи та будинки залишились без водопостачання (АДРЕСИ)

У Житомирі сьогодні, 22 серпня, припинили водопостачання у значній частині міста. Воду відключили о 10 ранку і мають увімкнути о 17:00. Без води залишилась обласна дитяча лікарня, центральна районна лікарня, протитуберкульозний диспансер, обласна психіатрична лікарня, «нижня» Польова.

«У зв`язку з виконанням робіт на водогоні тимчасово відбудеться обмеження водопостачання з 10:00 по 17:00 у районах: з-д Рудь, обласної дитячої лікарні, центральної районної лікарні, с. Новогуйвинське, протитуберкульозний диспансер, обласна психіатрична лікарня, Нижня Польова, комбінат силікатних виробів, біомедскло, картонний комбінат, житомирський м’ясокомбінат», —  розповіли у КП «Житомирводоканал».

Нагадаємо, що у червні та липні 2018 року все місто вже залишалося без води на дві доби. Третю зупинку води планували спочатку з 17 серпня з 23 години по 17 годину 19 серпня 2018 року. Потім її перенесли через звернення житомирян. Згодом на сайті  КП «Житомирводоканал» з’явилась інформація про те, що і це відключення перенесли, а про точні дати поінформують згодом.

Варто зазначити, що на сесії міської ради, яка відбулась 21 серпня, активісти вимагали звільнення директора КП «Житомирводоканал» Юрія Нікітіна, але міський голова проанонсував лише його звіт перед громадою. Про точні дати звіту та його наслідки читайте згодом.

TIMES.ZT

Будьте першим, хто прокоментував "Знову без води: через ремонт деякі медзаклади, заводи та будинки залишились без водопостачання (АДРЕСИ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*