В суботу, 11 червня, з 12-ї години дня і до вечора на Новому Бульварі управлінняя культури спільно з київською організацією дитячих заходів Kiwi Party влаштували для дітвори цікавий захід.
““Дитинство зараз” – така назва нашої ініціативи. Всі кажуть “на армію потрібніше”, “ще кудись потрібніше”, “будувати потрібно”, а про дітей майже ніхто не говорить.” – ділиться думками Вікторія Шатохіна, керуюча ініціативою для малечі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6530-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6568-3-1024x682.jpg)
Дітвору безкоштовно пригощали морозивом, солодкою ватою, соком, поп-корном і іншими смаколиками.
Окрім співаків, були аніматори, весь захід не давали малюкам сумувати, веселили мильними бульбашками, танцювали в костюмах, проводили незліченні ігри.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6627-4-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6666-5-1024x682.jpg)
“Ми з Києва приїхали командою з 34 людей. З 10го дня війни наш івент-ринок зупинився повністю і ми почали думати, що нам робити. В армію ми не підемо, в нас майже одні дівчата, і ми вирішили, що будемо спускатися в метрополітен до діточок, ночувати з ними там, влаштовувати їм казкові вечори з аніматорами, артистами, проводити майстер-класи. А коли вже Київ почав функціонувати нормально, ми поїхали в Ірпінь, Бородянку, потім в тур до евакуйованих діток західними регіонами, 6 днів провели там, і ось приїхали до вас.” – доповнює Вікторія.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6720-6-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6761-8-1024x682.jpg)
Діти могли випробувати себе в музиці, зокрема навчитись грати на барабанах, або на майстер-класах розмальовувати гіпсові фігурки, також працювала фотозона, на якій відвідувачі захлду охоче фотографувались.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6796-9-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6816-10-1024x682.jpg)
А гарним доповненням локацій була можливість приміряти дітворі костюм\бронежилет і шолом поліцейського і сфотографуватись в них.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6856-11-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6867-12-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6882-13-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6916-14-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6928-15-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6937-1-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF6969-16-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7004-17-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7060-18-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7169-19-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7202-20-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7257-21-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7286-22-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7383-23-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7394-25-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7527-26-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7551-27-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7555-28-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7608-29-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7708-32-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7834-33-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7913-35-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7936-36-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7967-37-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF7977-38-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF8034-39-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF8038-40-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF8071-41-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF8219-42-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF8357-43-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF8466-44-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF8468-45-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF8510-46-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF8570-47-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF8649-48-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF8752-49-1024x682.jpg)
Ярослав ХОРКІНС
Будьте першим, хто прокоментував "Амадор Лопез, Алєксєєв та інші влаштували дітворі в Житомирі свято (ФОТО)"