Амадор Лопез, Алєксєєв та інші влаштували дітворі в Житомирі свято (ФОТО)

В суботу, 11 червня,  з 12-ї години дня і до вечора на Новому Бульварі управлінняя культури спільно з київською організацією дитячих заходів Kiwi Party влаштували для дітвори цікавий захід.

““Дитинство зараз” – така назва нашої ініціативи. Всі кажуть “на армію потрібніше”, “ще кудись потрібніше”, “будувати потрібно”, а про дітей майже ніхто не говорить.” – ділиться думками Вікторія Шатохіна, керуюча ініціативою для малечі.

Дітвору безкоштовно пригощали  морозивом, солодкою ватою, соком, поп-корном і іншими смаколиками.

Окрім співаків, були аніматори, весь захід не давали малюкам сумувати, веселили  мильними бульбашками, танцювали в костюмах, проводили незліченні ігри.

“Ми з Києва приїхали командою з 34 людей. З 10го дня війни наш івент-ринок зупинився повністю і ми почали думати, що нам робити. В армію ми не підемо, в нас майже одні дівчата, і ми вирішили, що будемо спускатися в метрополітен до діточок, ночувати з ними там, влаштовувати їм казкові вечори з аніматорами, артистами, проводити майстер-класи. А коли вже Київ почав функціонувати нормально, ми поїхали в Ірпінь, Бородянку, потім в тур до евакуйованих діток західними регіонами, 6 днів провели там, і ось приїхали до вас.” – доповнює Вікторія.

Діти могли випробувати себе в музиці, зокрема навчитись грати на барабанах, або на майстер-класах розмальовувати гіпсові фігурки, також працювала фотозона, на якій відвідувачі захлду охоче фотографувались. 

А гарним доповненням локацій була можливість приміряти дітворі костюм\бронежилет і шолом поліцейського і сфотографуватись в них.

9 червня, в День друзів, в Шодуарівському парку юні житомиряни та їх батьки мали нагоду спостерігати, як працюють спеціально навчені песики.

Ярослав ХОРКІНС

Будьте першим, хто прокоментував "Амадор Лопез, Алєксєєв та інші влаштували дітворі в Житомирі свято (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*