Посадовець Генштабу влаштував стрілянину в Києві | Times ZT

Посадовець Генштабу влаштував стрілянину в Києві

Керівник одного з департаментів Генштабу ЗСУ усунутий від виконання службових обов’язків через влаштовану ним стрілянину в одному зі спальних районів Києва. Щодо інциденту розпочате службове розслідування.

Ввечері 10 червня в одному зі спальних районів Києва о посадовець Генштабу погрожував охоронцям та відвідувачам житлового комплексу і після того, як потрапили там у ДТП. Очевидці стверджують, що посадовець був напідпитку, вистрілив і дивом не зачепив дітей, які гуляли неподалік.

Міністр Оборони Олексій  Резніков у Facebook:

У п‘ятницю у місті Києві стався епізод, на який мені хотілося негайно відреагувати не тільки як міністру і громадянину, що багато років виступає за легалізацію і належне впорядкування обігу зброї. А як батьку та дідусю…

Якщо у встановленому порядку підтвердяться факти, що внаслідок дій посадовця була загроза настання тяжких наслідків, а саме – ризик для життя та здоров’я дитини, буде зроблено все для справедливого покарання.

Коли людина на військовій посаді, маючи погони й одягнена у форму, застосовує свою зброю у спальному районі столиці – буде реакція”.

На Житомирщині СБУ викрила чергових «сторонніков руського міра»

Будьте першим, хто прокоментував "Посадовець Генштабу влаштував стрілянину в Києві"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*